Яготинський район, Київська область

Особистий прийом громадян

24 січня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого до очільниці міста звернулись яготинці з питань: земельних відносин, житлово-комунального господарства.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Заступник міського голови О.І. Федина консультувала яготинців з питань соціального захисту населення.

До секретаря Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук звернулись громадяни щодо соціального захисту населення, надання характеристик та обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

Протягом робочого дня працівники відділу Яготинської міської ради видавали довідки та надавали роз’яснення громадянам з різних питань.