Кронування аварійно-небезпечних дерев по вул. Каштанова Алея

Дата: 30.05.2018 18:42
Кількість переглядів: 603

Фото без описуВ м. Яготині розпочались роботи по кронуванню аварійно-небезпечних дерев, зокрема 38 тополь по вул. Каштанова Алея поблизу дитячого майданчика.

Виконавцем даного виду робіт є підрядна організація, працівники якого виконують кронування проклеймованих дерев, відповідно до висновків комісії по обстеженню зелених насаджень  та паркових зон в м. Яготині до складу якої входять і представники державної екологічної інспекції у Київській області та державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Київлісозахист».

Кронування аварійно-небезпечних дерев – це обрізка зламаних, засихаючих та пошкоджених хворобами гілок з метою омолодження дерев, яка покращує не лише внутрішній стан дерева, але і естетичний вигляд.

Ці дерева становлять загрозу для життя і здоров’я пішоходів, транспортних засобів, ліній електропередач внаслідок снігопадів, вітролому, урагану та інших стихійних природних явищ чи за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі.  

Яготинська міська рада звертається до пішоходів: з метою уникнення травматизму, дотримуйтеся правил безпеки, перебуваючи поблизу місць проведення робіт.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора