Прийом громадян

Дата: 18.10.2017 19:08

Фото без опису18 жовтня до першого заступника міського голови С.О. Овчаренка звернулися громадяни щодо ремонту доріг міста Яготин та з питань житлово-комунального господарства.

До заступника міського голови О.І. Федини звернулися яготинці щодо вирішення соціально-побутових питань та питань соціального захисту населення.

Секретар Яготинської міської ради Т.І. Рубанчук консультувала яготинців по благоустрою міста, соціальному захисту населення, зокрема оформлення субсидій для соціально незахищених верств населення, житлово-комунального господарства, обстеження житлово-побутових умов депутатами Яготинської міської ради VII скликання.

Керуючим справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицьким надавалися роз’яснення громадянам з питань присвоєння поштових адрес та підключення будинків до водопровідних мереж міста.

В ході особистого прийому яготинці отримали роз'яснення та необхідні консультації, а відповідальним працівникам міської ради були надані відповідні доручення.

Протягом робочого дня працівниками Яготинської міської ради видавалися довідки та були надані роз’яснення громадянам з різних питань.