Дата: 08.09.2017 19:30

Фото без описуСьогодні, 8 вересня секретар міської ради Т.І. Рубанчук та головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради В.М. Пантелусь взяли участь у семінарі «Місцеве самоврядування: об’єднання, бухоблік, перевірки. Усе для керівника і бухгалтера», який проходить у м. Одеса за підтримки провідного спеціалізованого видавництва України - Цифрове видавництво MCFR.

У другий день семінару «Новий закон про місцеве самоврядування: кадрові питання» Тетяна Іванівна Рубанчук ознайомлювалась з питаннями:
1) як приймають на службу в органах місцевого самоврядування та проходять  службу;
2) у чому полягають спеціальна та люстраційна перевірки під час прийняття на службу в органах місцевого самоврядуванн;
3) як обчислюють стаж служби в органах місцевого самоврядування, стаж державної служби;
4) за яких обставин виникає конфлікт інтересів в діяльності посадових осіб місцевого самоврядування.

Головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату міської ради В.М. Пантелусь під час навчання на тему: «Оплата праці 2017 року: від законодавчиз норм до розрахунків» вивчала:
1) як правиль обчислити ЄСВ;
2) як оподатковувати виплати працівникам та відображати всі нарахування у податковій звітності.