Яготинська міська рада
Яготинський район, Київська область

Прийом громадян начальниками відділів апарату міської ради

8 вересня начальниками відділів апарату міської рада було проведено прийом громадян, під час якого надавалась допомога у вирішенні питань.

Так, начальником відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою Ю.В. Михайловим надавались консультації з питань: благоустрою та ремонту доріг міста, підключення будинків до централізованого водопостачання. Також громадяни звертались і за видачою довідок: присвоєння (зміна) адреси, зміна назви вулиць, видачою дозволів на порушення об’єктів благоустрою пов’язаних з виконанням земельних робіт.

Начальником відділу організаційного забезпечення діяльності апарату міської ради В.М. Павленко видавались довідки про утримання дітей, про спільне проживання дитини з матір’ю, про зареєстрованих в будинку, квартирі, про отримання недоотриманої пенсії померлого тощо.

Працівниками відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин видавались довідки про користування (облік) земельної ділянки, а також надавались консультації з земельних питань. Також, громадяни звертались із заявами щодо постановки на квартирний облік пільгових категорій громадян та з пакетом підготовлених документів для розгляду на сесії.

 « повернутися до списку новин