Яготинський район, Київська область

Проведено навчання з діловодства

18 жовтня керуючиий справами виконавчого комітету міської ради В.А. Галицький провів навчання для працівників міської ради та відповідальних осіб комунальних підприємств Яготинської міської ради з питань дотримання вимог Інструкції з діловодства.

До відома присутніх на навчанні було доведено основні вимоги документування управлінської інформації та організації роботи з документами в установах незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням.

Такі навчання мають на меті більш детально ознайомити працівників з основними вимогами організації роботи у відповідності до вимог чинного законодавства.