Святковий концерт до Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 16.03.2018 17:00

Фото без опису16 березня у актовій залі районного будинку культури, для працівників комунальної сфери, відбувся яскравий святковий концерт. Ведучий, Володимир Ковальчук, привітав всіх працівників комунальної сфери з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

«Цього року одним з основних подарунків для працівників комунальної сфери є концертна програма за участю заслуженого артиста України, ведучого, співака, акордеоніста - Анатолія Скоробагатька, заслуженої артистки естрадного мистецтва України Олени Сердюк та Павла Склярова», - наголосив Володимир Ковальчук.

На свято до працівників комунальної сфери завітали Яготинський міський голова Н.М. Дзюба, перший заступник голови Яготинської районної державної адміністрації О.І. Рудніцька, депутат Київської обласної ради О.О. Сіренко та численні гості.

Зі словами глибокої поваги до присутніх звернулася міський голова Н.М. Дзюба: - «Немає іншої галузі яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих служб».

За значний  особистий внесок та впровадження високоефективних форм господарювання у розвиток житлово-комунального господарства, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Н.М. Дзюба та О.О. Сіренко вручили відзнаки та цінні подарунки працівникам комунальних підприємств Яготинської міської ради.

Почесною грамотою Київської обласної ради нагороджено заступника начальника комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник» Л.П. Карпенко, подякою Київської обласної ради - головного інженера комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» І.І. Вишнівського.

Подяками Яготинського міського голови та цінним подарунком було відзначено:  Журбу Наталію Борисівну – двірника комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора», Золотарьову Юлію Анатоліївну – майстера комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник», Євсевського Анатолія Миколайовича – начальника очисних споруд комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», Кайтанюка Сергія Михайловича – двірника комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора», Коноплянка Юрія Івановича – водій комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», Крячка Михайла Володимировича – слюсара-сантехніка комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора», Курочку Ольгу Миколаївну – робітника з благоустрою комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник», Овчарика Олега Миколайовича - робітника з благоустрою комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник», Сову Адрія Сергійовича – слюсара АВР комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», Тарасенка Сергія Васильовича – водія автотранспортних засобів комунального підприємства Яготинської міської ради «Комунальник», Шевченка Івана Івановича – водія комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло». Також О.О. Сіренко вручив керівнику комунального підприємства «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» М. І. Дзюбі вітальну адресу, за допомогу та тісну співпрацю з ПАТ «Яготинський маслозавод».

Заходи продовжились виконанням акордеонної музики Анатолієм Скоробагатьком. Ехо акордеонної музики огорнуло всіх присутніх в залі. Олена Сердюк вийшла на сцену зі своїми душевними, надзвичайно проникливими піснями, які запали в душу кожному. Свою музичну творчість дарував присутнім Павло Скляров, який запалив душі присутнім, чудовим виконанням композицій М.М. Магомаєва. Анатолій Скоробагатько вразив присутніх не лише грою на акордеоні, а й виконанням пісень. Зокрема, пісня «Україна», яку він заспівав з Оленою Сердюк, змусила присутніх піднятися. Не обійшлося звичайно  і без приємних музичних сюрпризів для працівників житлово-комунальної сфери від Анатолія Скоробагатька та Олени Сердюк.

«З нетерпінням чекаю наступної зустрічі з Вами. Всім хочеться побажати миру, добра і безкінечного здоров’я», - зазначив Анатолій Скоробагатько на прикінці заходу.

Приємним видався передсвятковий вечір, присутні з блиском в очах та посмішками на вустах радо зустрічали всіх учасників заходу, аплодували та віддавали їм свої щирі емоції. Кожному запала до душі якась композиція, що буде радувати та зігрівати душу.