Засідання позачергової тридцятої сесії Яготинської міської ради VII скликання

Дата: 28.12.2017 13:17

Фото без опису28 грудня у залі засідань міської ради відбулось засідання позачергової тридцятої сесії, на якій були прийняті надзвичайно важливі для громади та забезпечення життєдіяльності міста питання.

На початку засідання Наталія Миколаївна привітала депутатів Яготинської міської ради з наступаючими новорічними та різдвяними святами. «Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному добра. Подаруємо найдорожче і найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у Наших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, а також тісної та плідної праці на благо жителів міста Яготина», - відзначила Наталія Миколаївна.

На початку засідання депутати VII скликання міської ради затвердили зміни до Регламенту Яготинської міської ради сьомого скликання», затвердженого рішенням Яготинської міської ради 24.11.2015 № 13-02-VII.

З метою визначення основних напрямків діяльності Яготинської міської ради в 2018 році депутати затвердили перспективний план роботи Яготинської міської ради на 2018 рік.

Надалі депутати прийняли рішення про затвердження структури та загальної чисельності працівників Яготинської міської ради на 2018 рік, а також погодили структуру та загальну чисельність працівників на 2018 рік комунальних підприємств міської ради: «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», «Яготинська житлово-експлуатаційна контора», «Комунальник», «Ритуал», «Міськсвітло», «Редакція газети «Яготин - місто моє».

На сесії були прийняті рішення про внесення змін до рішення міської ради від 27.11.2014 № 2883-51-VI "Про прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Яготин безхазяйних об'єктів розподільчих електромереж" та "Про прийняття в комунальну власність територіальної громади м. Яготин безгосподарських об'єктів електроенергетики по вул. Трудові резерви".

Традиційно депутатами були прийняті рішення стосовно вирішення земельних відносин.

На завершення засідання депутатів міської ради було ознайомлено з рядом наступних документів:
4) лист Яготинської районної ради від 27.12.2017 № 04-05/354 «Про направлення копії рішення ІІ-го пленарного засідання чергової 26 сесії Яготинської районної ради сьомого скликання: № 439-26-7 від 22.12.2017 "Про подальше використання приміщення колишнього Яготинського районного дитячого будинку "Віночок", розташованого за адресою: вул. Ветеранів, 5, м. Яготин Київської області, 07700"; № 440-26-7 від 22.12.2017 "Про подальше використання приміщення міського клубу, розташованого за адресою: вул. Клубна, 4-а, м. Яготин Київської області, 07700".