Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата: 28.12.2017 15:35

Фото без опису28 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

На початку засідання Наталія Миколаївна привітала членів виконкому з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Наталія Миколаївна побажала усім присутнім світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті, міцного здоров’я і домашнього затишку, а також тісної та плідної праці на благо жителів міста Яготина.

В ході засідання члени виконавчого комітету з метою проведення у відповідність до нормативно-правових актів, а саме: частини 2 статті 14, пункту 10 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів»,  постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 № 269 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 № 369 «Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за № 927/11207, Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затвердили:
- загальні положення щодо утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
- типовий перелік Послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- перелік складових середнього тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для  комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- порядок, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- калькуляцію на вивезення твердих побутових відходів для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- калькуляцію на вивезення великогабаритних відходів для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора.

Під час засідання був затверджений і План заходів з енергозбереження в установах та комунальних підприємствах Яготинської міської ради, які використовують кошти міського бюджету,  на 2018 рік.

На завершення засідання членів виконавчого комітету міської ради було ознайомлено з рядом наступних документів: