Яготинський район, Київська область

Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

28 грудня відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби.

На початку засідання Наталія Миколаївна привітала членів виконкому з наступаючими новорічними та різдвяними святами. Наталія Миколаївна побажала усім присутнім світлого щастя і доброї дороги до успіху, здійснення заповітних бажань і щирих сподівань, неймовірного щастя в житті, міцного здоров’я і домашнього затишку, а також тісної та плідної праці на благо жителів міста Яготина.

В ході засідання члени виконавчого комітету з метою проведення у відповідність до нормативно-правових актів, а саме: частини 2 статті 14, пункту 10 статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів»,  постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2014 № 269 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 09.11.2006 № 369 «Про затвердження Порядку встановлення вартості технічного обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації», наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 № 76 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 за № 927/11207, Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» затвердили:
- загальні положення щодо утримання будинків і споруд та прибудинкових територій;
- типовий перелік Послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- перелік складових середнього тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для  комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- порядок, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- калькуляцію на вивезення твердих побутових відходів для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- калькуляцію на вивезення великогабаритних відходів для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора;
- тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по кожному будинку окремо для комунального підприємства Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора.

Під час засідання був затверджений і План заходів з енергозбереження в установах та комунальних підприємствах Яготинської міської ради, які використовують кошти міського бюджету,  на 2018 рік.

На завершення засідання членів виконавчого комітету міської ради було ознайомлено з рядом наступних документів: