13 Вересня, 2022 р., 12:59
12 вересня 2022 року працівниками Яготинського міського будинку культури, художницею Л. Куць та методистом О.Власенко проведено майстер-клас з розпису по склу, зокрема, нанесення вітражного зображення в патріотичному стилі на скляні предмети побуту.
13 Вересня, 2022 р., 12:58
Готуючи область до проходження сезону холодів, фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі розчистять від зелених насаджень понад 3 тисячі кілометрів трас повітряних ліній електропередачі. Такі заходи допоможуть запобігати аварійним відключенням, викликаним можливим торканням та падінням гілок дерев на електричні проводи.
13 Вересня, 2022 р., 12:46
Яготинський міський будинок культури перейняв та долучився до участі у Всеукраїнській естафеті, запровадженій Київським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи у приготуванні українського борщу, задля довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ та пам'яті наших пращурів, заради швидкого звільнення Херсонщини та інших регіонів країни, заради віри в ЗСУ та наших традицій.
13 Вересня, 2022 р., 12:32
В Центрі соціальних служб Яготинської міської ради постійно функціонує банк вживаного одягу. Всі хто має потребу в речах може звернутися до центру з 8.00 до 17.00 з понеділка по п’ятницю за адресою: м.Яготин, вул.Незалежності, 110, контактний телефон 5-46-48.
13 Вересня, 2022 р., 12:09
Ще один інтерактивний "Урок з поліцейським" з правил дорожнього руху в Яготинському ліцеї №2 для наших маленьких здобувачів освіти був сьогодні проведений головними спеціалістами ювенальної превенції Ткачук Альоною Вікторівною та Ганжею Анастасією Андріївною.
13 Вересня, 2022 р., 11:47
Цифровізація соціальної сфери триває і все більше послуг переходить в онлайн задля зручності кожного, хто проживає в Україні. Відтепер можливо подати заяву про взяття на облік кандидатів в усиновлювачі не тільки офлайн, а й онлайн на порталі Дія - повідомляє урядовий портал.
13 Вересня, 2022 р., 11:43
13 вересня 2022 року проведено робочу зустріч працівників служби у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб Яготинської міської ради, старшого інспектора сектору ювенальної превенції Бориспільського районного управління поліції ГУ НП в Київській області з начальником Яготинського відділу Центрального міжрегіонального Управління ДМС у м.Києві та Київській області Василем Тимченком щодо інформування жителів громади з питань: