Київська область, Яготинський район

В Україні працюватиме Посланник Уряду Німеччини з питань децентралізації

В Україні працюватиме Посланник Уряду Німеччини з питань децентралізації. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

16:17 07.08.2017

Мінрегіон опублікував рекомендації щодо створення сучасних сервісних центрів в Україні

На офіційному сайті Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) Мінрегіону розміщено рекомендації для місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо реалізації проектів сучасних сервісних центрів з надання адміністративних послуг в Україні.

16:14 07.08.2017

Шановні захисники мирного неба!

06 серпня ми вшановуємо захисників неба Батьківщини, які відзначають своє професійне свято – День Повітряних Сил Збройних Сил України.

17:55 04.08.2017

СКП "Ритуал" продовжує роботи по благоустрою

03 серпня працівники спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради "Ритуал" проводили роботи з благоустрою території прилеглої до кладовища № 9  (мікрорайон "Козловщина").

17:37 04.08.2017

Святкові заходи з нагоди святкування Дня національної поліції

Щороку 04 серпня відзначається День національної поліції, тож у день професійного свята у актовому залі Яготинського відділу поліції керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький, перший заступник голови Яготинської райдержадміністрації О.І. Рудніцька, заступник голови Яготинської районної ради О.П. Усенко, голова правління ПАТ «Яготинський маслозавод», депутат Київської обласної ради О.О. Сіренко, голова первинної ветеранської організації РВ ГУ МВС України у Київській області О.І. Міненок вітали справжніх воїнів, які щодня обороняють закон в ім'я свободи людини.

13:03 04.08.2017