Яготинський район, Київська область

ДВОМІСЯЧНИК З БЛАГОУСТРОЮ ЯГОТИНА – ТРИВАЄ

Дата створення: 18:42 04.05.2017

В рамках двомісячника благоустрою та Загальноміської Толоки працівники апарату Яготинської міської ради на чолі з міським головою Н.М. Дзюбою, спільно з головою районної Української  Спілки ветеранів Афганістану М.І. Проциком, керівником громадської організації «Ветеранів і інвалідів Чорнобиля у Яготинському районі» М.М.Юрченко, керівниками та працівниками комунальних підприємств Яготинської міської ради «Яготинська ЖЕК», «Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», «Комунальник» прибирали поблизу стадіону Колос» щоб спільними зусиллями зробити наше рідне місто ще красивішим і привабливішим.

Загальноміська Толока

Дата створення: 18:18 04.05.2017

Сьогодні напередодні Травневих свят трудові колективи міста прибирали в парковій зоні міста, що розташована поблизу стадіону «Колос» щоб спільними зусиллями зробити наше рідне місто ще красивішим і привабливішим, а працівники КП "Комунальник" та КП "Яготинська ЖЕК" вивозили сміття з паркової зони.

Роботи по благоустрою комунальним підприємством Яготинської міської ради «Міськсвітло»

Дата створення: 17:55 04.05.2017

Працівники комунального підприємства Яготинської міської ради «Міськсвітло» також долучились до Загальноміської Толоки та взяли активну участь у прибиранні паркової зони, що знаходиться біля стадіону «Колос», очищуючи її від молодої порослі та сухого гілля, а працівники КП "Комунальник" та КП "Яготинська ЖЕК" вивозили сміття з паркової зони.

Засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради

Дата створення: 16:21 04.05.2017

04 травня під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулось засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради.

Об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготин

Дата створення: 17:53 03.05.2017

Сьогодні працівниками відділу житлово-комунального господарства, торгівлі, транспорту та благоустрою апарату міської ради, дільничним інспектором Яготинського відділу поліції НП України в Київській області було здійснено об'їзд торгових рядів, що розташовані поблизу Привокзальної площі в м. Яготині.

Капітальний ремонт площі поблизу СТ «Асторія»

Дата створення: 17:40 03.05.2017

03 травня підрядною організацією розпочато роботи по капітальному ремонту площі поблизу СТ «Асторія».

Особистий прийом громадян

Дата створення: 17:24 03.05.2017

03 травня міський голова Н.М. Дзюба провела особистий прийом громадян, під час якого яготинці звертались за допомогою у вирішенні питань: земельних відносин, комунального господарства, соціального захисту, житлової політики та з питань дотримання прав громадян.

До уваги яготинців: 4 травня Загальноміська Толока

Дата створення: 13:54 03.05.2017

4 травня в парковій зоні міста буде проведено Загальноміську Толоку.

Оперативна нарада з начальниками відділів апарату міської ради

Дата створення: 13:43 03.05.2017

03 травня відбулась оперативна нарада з начальниками відділів апарату міської ради під головуванням першого заступника міського  голови С.О. Овчаренка.

Оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств міської ради

Дата створення: 11:37 03.05.2017

03 травня відбулась оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств під головуванням міського голови Н.М. Дзюби. На нараді також був присутній прес-секретар громадської організації "Асоціація учасників АТО" Євген Краснюк.