14 Вересня, 2021 р., 15:50
З метою попередження та недопущення фактів стихійної торгівлі на території м. Яготина, 14.09.2021 працівниками сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради проведено об’їзд з питання ліквідації осередків стихійної торгівлі у районі залізничного вокзалу «ст. Яготин» поруч з торгівельним майданчиком по вул. Вокзальна.
14 Вересня, 2021 р., 15:31
13 вересня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Яготинської районної філії Київського ОЦЗ Оксани Рибак з керівником ТОВ "Теплопрогрес" Володимиром Білицею.
14 Вересня, 2021 р., 15:30
У Яготинській міській територіальній громаді прискорюються темпи захворюваності на коронавірусну інфекцію. За інформацією головного лікаря КНП "Яготинський ЦПМСД" Івана Сахна, станом на 14.09.2021 року у громаді вже 40 підтверджених випадки коронавірусної хвороби.
14 Вересня, 2021 р., 13:23
14 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби.
14 Вересня, 2021 р., 11:56
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що над територіями лісових та сільськогосподарських угідь Київської області, окрім водних об’єктів та населених пунктів, за допомогою авіації з 13.09.2021 розпочато розповсюдження поживних принад з вакциною проти сказу тварин – пероральна імунізація диких м’ясоїдних. В залежності від погодних умов зазначений захід може тривати протягом 1-2 тижнів.
14 Вересня, 2021 р., 11:41
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб визначено мінімальні розміри пенсій по інвалідності для осіб, захворювання яких спричинене Чорнобильською катастрофою. Зокрема, розмір пенсії для дітей з інвалідністю не може бути нижчим, ніж 3 700 гривень.
13 Вересня, 2021 р., 16:15
Зазвичай, коли говорять про гарне і впорядковане місто та добре організований господарський лад в ньому, – вживають слово «комфорт». Тож стабільне забезпечення комфортного благоустрою дозволяє досягти певного рівня привабливості міста, природного затишку та душевного спокою кожного, хто в ньому проживає.
13 Вересня, 2021 р., 15:32
В рамках реалізації Яготинської міської комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей “Щаслива родина - успішна країна” затвердженої рішенням сесії від 08 липня 2021 року №1336-12-VІІІ в якій одним із напрямків є забезпечення конституційних прав і законних інтересів дітей, заступником міського голови Оленою Фединою та директором центру соціальних служб Яготнської міської ради Тетяною Яринич було вручено ноутбуки дитячому будинку сімейного типу родини Роговець.