Вітання з Всесвітнім днем книг і авторського права

Це один із знакових днів у міжнародному календарі, адже завдяки книгам ми не тільки отримуємо простий і зрозумілий доступ до ідей і знань, моральних і духовних цінностей, ми торкаємося до справжніх творчих досягнень та розумінню краси нашого людства.

23:12 21.04.2017

Вітання з Всесвітнім днем Матері-Землі

Земля - наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені Богом для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності.

22:50 21.04.2017

Нарада з кандидатами у громадські інспектори з дотримання правил перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами

Сьогодні під головуванням першого заступника міського голови С.О. Овчаренка відбулась нарада з кандидатами у громадські інспектори з дотримання правил перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами.

17:10 20.04.2017

Чи витримає таке "інтенсивне" користування мережа освітлення будинку?

В лютому 2017 року, працівниками комунального підприємства Яготинської міської ради "Яготинська ЖЕК" було проведено ремонт мережі освітлення будинку по вул. Винниченка 19 (із заміною електропроводки та встановленням нових вимикачів на кожному поверсі).

14:29 20.04.2017

Особистий прийом громадян

19 квітня міський голова Н.М. Дзюба та перший заступник міського голови С.О. Овчаренко провели особистий прийом громадян, під час якого яготинці звертались за допомогою у вирішенні земельних питань та соціального захисту населення.

15:02 19.04.2017