Київська область, Яготинський район

Община Дві Могили, Республіка Болгарія

Угода про партнерство: 28 серпня 2016 року
Термін дії Договору: укладено строком на 10 років. Він підлягає подальшому автоматичному продовженню на один рік, якщо кожна сторона-партнер не заперечить цьому шляхом письмового волевиявлення за шість місяців до закінчення відповідного строку.
Цілі договору: 1. Для систематичного і послідовного проводження лінії зміцнення миру та встановлення співробітництва між обома народами шляхом високопрофесійної та різноманітної діяльності в рамках своїх повноважень функцій та компетенції.
2. Розвивати, поширювати та поглиблювати дружні зв’язки та співробітництво між жителями муніципалітету Дві Могили і м.Яготин, в інтересах обох міст, країн і народів.
3. Обмін досвідом та взаємне ознайомлення з досягнутими успіхами в усіх сферах соціально-економічної та культурної політики між обома муніципалітетами та їх застосування в особливих та конкретних умовах обох країн. Співробітництво буде здійснюватися у наступних областях:
- удосконалення і розвиток демократичних форм управління і місцевого самоврядування;
- економічного розвитку;
- розвитку культури, науки і освіти;
- охорони навколишнього середовища, культурних та історичних цінностей;
- розвитку охорони здоров’я;
- соціальної діяльності;
- містобудування;
- спорту та туризму.
Засноване:
Країна: Республіка Болгарія
Адміністративно відноситься до області Русе
Кмет: Божидар Димитров Борисов

Офіційний сайт: http://www.dvemogili.bg

Громада Дві могили розташована в східній частині Дунайської горбистої рівнини на площі 345 кв. км. Адміністративно відноситься до області Русе і займає 13,1 % території. Місто Дві могили розташовано в 32 км на південь від міста Русе. Місто розташовано по обидві сторони залізничної лінії Русе – Горна Оряховице.

Община включає в себе села: Баниська, Батишниця, Бизовець, Каран-Вирбовка, Кацелово, Могилино, Остриця, Пепелина, Помен, Чилнов, Широково.