A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Яготинський район

Новини та Рішення за 2016 рік

10-02-2016

Засідання Координаційної ради

10 лютого відбулося перше засідання нового складу Яготинської міської Координаційної ради представників місцевих осередків політичних партій та громадських організацій під головуванням міського голови Н.М.Дзюби. На засіданні були присутні члени Координаційної ради, члени Громадської ради при Яготинській районній державній адміністрації, представники засобів масової інформації. Розпочалось засідання ради з представлення заступником міського голови О.І.Фединою нового складу та затвердженого Положення Координаційної ради. В порядок денний засідання були включені надзвичайно важливі для життєдіяльності та стабільного розвтку міста питання. Наталія Миколаївна ознайомила присутніх на засіданні зі Зверненення міської ради до гілок влади вищого рівня щодо функціонування Пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготині, порушила питання децентралізацію влади в Україні та обговорили організаційні заходи з проведення двомісячника благоустро, який щороку проводиться на території міста. 

Члени Координаційної ради мали можливість поставити запитання та отримати на них вмотивовані роз'яснення щодо стану та перспектив об'єднання територіальних громад в Україні виконавчим директором Асоціації міст України Пітциком Мирославом Васильовичем, який був запрошений на засідання ради, як Почесний гість. 

Кожне з питань порядку денного було активно обговорено присутніми на засіданні. Невдовзі члени Координаційної ради домовились знову зібратися для внесення своїх пропозицій та прийняття остаточних рішень з порушених питань.

Рішення № 1 від 10.02.2016 Яготинської міської Координаційної ради політичних партій та громадських організацій

Рішення № 2 від 10.02.2016 Яготинської міської Координаційної ради політичних партій та громадських організацій

Рішення № 3 від 10.02.2016 Яготинської міської Координаційної ради політичних партій та громадських організацій

 

15-07-2016

Розширена нарада при Яготинській міській раді

15 липня о 15 годині відбулась розширена нарада під головуванням міського голови Н.М. Дзюби, в якій взяли участь перший заступник міського голови С.О. Овчаренко, начальник СКП Яготинської міської ради «Ритуал» І.М. Смаглій, головний лікар Яготинської ЦРЛ І.Т. Шулла, голови Яготинських районних організацій партій, міських партійних організацій, первинних ветеранських організацій, автоперевізники, громадські інспектори з дотримання правил перевезення пасажирів міським автотранспортом, представники громадськості, громадяни міста, ЗМІ. 

На нараді Наталія Миколаївна представила присутнім начальника спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради «Ритуал» Ігора Михайловича Смаглія, який розповів про основні напрямки діяльності підприємства, його місцезнаходження, тарифи на ритуальні послуги тощо. 

Головний лікар Яготинської центральної районної лікарні Шулла І.Т. доповів присутнім про стан та перспективи роботи Яготинської центральної районної лікарні. 

Перший заступник міського голови Овчаренко С.О. наголосив, що комісією з перевірки виконання робіт щодо ремонту доріг на території м. Яготин обстежено стан утримання доріг загального користування, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області. Інформацію щодо стану утримання доріг на 9 сесії Яготинської міської ради було доведено до відома депутатів VII скликання, які вирішили вищезазначену інформацію надіслати до Служби автомобільних доріг у Київській області та прийняли рішення 12.07.2016 № 400-09-VII «Про стан утримання автомобільних доріг загального користування на території міста Яготин, що знаходяться на балансі Служби автомобільних доріг у Київській області» в якому вирішили звернутись до Служби автомобільних доріг у Київській області щодо невідкладного: проведення поточного (ямкового) ремонту аварійно небезпечних ділянок доріг, зокрема тих, на яких особливо інтенсивний дорожній рух (Незалежності, Шевченка, Толбухіна, Вокзальна, Привокзальна, Кільцева); забезпечення належного утримання автомобільних доріг загального користування, об’єктів транспортної інфраструктури у місті Яготині (обкошування трави на обочинах, ямковий та капітальний ремонт, підтримання в належному стані автобусних зупинок, наявності обов’язкових дорожніх знаків та дорожніх розміток). 

Жваву дискусію серед присутніх викликало питання щодо пільгового перевезення пасажирів на маршрутах загального користування в м. Яготині. 

Наталія Миколаївна розповіла учасникам наради про підготовку до проведення заходів з нагоди 25-річниці Незалежності України. 

Під час наради були надані пропозиції, які було вирішено розглянути на нараді 20 липня 2016 року, яка відбудеться о 14 год. 00 хв. в залі засідань міської ради.

Рішення № 4 від 15.07.2016 Яготинської міської Координаційної ради політичних партій та громадських організацій

 

20-07-2016

Спільне засідання за участі депутатів та членів виконкому міської ради, представників Ради підприємців, координаційної ради, голів первинних ветеранських організацій, автоперевізників, громадських інспекторів та громадян м. Яготина

20 липня в залі засідань Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюба відбулось спільне засідання за участі депутатів та членів виконавчого комітету Яготинської міської ради, представників Ради підприємців, координаційної ради, голів первинних ветеранських організацій, автоперевізників, громадських інспекторів та громадян м. Яготина. 

Перший заступник міського голови Овчаренко С.О. підняв питання щодо перевезення пільгових категорій громадян та відшкодування компенсації перевізникам. 

Жваву дискусію серед учасників засідання викликало питання, щодо проведення Хресної ходи територією Київської області. За результатами цієї дискусію представниками громади було прийнято звернення учасників спільної наради представників місцевого самоврядування, політичних партій, громадський організацій, представників ветеранських організацій міста Яготина, з метою уникнення провокацій, міжконфесійних конфліктів, масових заворушень, забезпечення громадського порядку, спокійної і стабільної роботи підприємств, установ, організацій, недопущення транспортного колапсу. 

Перший заступник міського голови Овчаренко С.О. довів до відома присутніх зміст ухвали про відкриття адміністративного провадження за позовом Державної Міграційної служби України, пункту тимчасового розміщення біженців м. Яготин Київської області, та за участі Генеральної Прокуратури України до Яготинської міської ради Київської області, в тому числі треті особи: Кабінет Міністрів України, Міністерство Внутрішніх справ України про скасування рішення Яготинської міської ради Київської області від 17.03.2006. 

Рішення № 5 від 20.07.2016 Яготинської міської Координаційної ради політичних партій та громадських організацій

ЗВЕРНЕННЯ учасників спільної наради представників місцевого самоврядування, політичних партій, громадський організацій, представників ветеранських організацій міста Яготина.

 

22-09-2016

Засідання круглого столу

22 вересня в залі засідань Яготинської міської ради під головуванням міського голови Н.М. Дзюби відбулось спільне засідання за участі депутатів та членів виконавчого комітету Яготинської міської ради, представників Ради підприємців, координаційної ради, голів первинних ветеранських організацій та представників громадськості. 

Розпочалось засідання круглого столу з питання обговорення проведення осіннього місячника благоустрою в місті з 15.09.2016 по 15.10.2016. Перший заступник міського голови Овчаренко С.О. наголосив, що до Яготинської міської ради надійшло розпорядження Яготинської райдержадміністрації від 13.09.2016 № 255 «Про проведення в Яготинському районі осіннього місячника благоустрою», який проводиться з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення. 

В розпорядженні Яготинської райдержадміністрації наголошено на виконанні комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, а саме: 
* благоустрою міста та прилеглих до них територій, очищення водних джерел тощо; 
* організувати ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, очищення від сміття та металобрухту лісосмуг уздовж доріг; 
* виконати запланований обсяг робіт щодо ремонту доріг, тротуарів, шляхових смуг, велосипедних доріжок, павільйонів на зупинках пасажирського транспорту; 
* привести в належний санітарний та естетичний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі, спортивні та господарські майданчики, місця вигулу домашніх тварин (собак), інші об’єкти благоустрою міста; 
* залучати до проведення заходів місячника благоустрою громадськість, учнівську та студентську молодь. 

Міський голова Дзюба Н.М. зазначила, що відповідно до Правил благоустрою та утримання територій у місті Яготині, затверджених рішенням сесії Яготинської міської ради шостого скликання 26.06.2014 № 2614-48-VI, організацію благоустрою міста Яготин забезпечують органи місцевого самоврядування відповідно до своїх повноважень, встановлених законом. Благоустрій здійснюється в обов’язковому порядку на всій території міста Яготин. Контроль за дотриманням Правил здійснюється шляхом адміністративного та суспільного контролю. Адміністративний контроль за станом благоустрою міста Яготин, у тому числі контроль за утриманням в належному стані закріплених за підприємствами, установами, організаціями територій покладається на Яготинську міську раду та її виконком. Наталія Миколаївна звернулась до присутніх з проханням забезпечити щоденне прибирання, збір сміття та не допускати його накопичення. Також було нагадано про межі прибирання територій для об’єктів невиробничої сфери, а саме 50 метрів від межі земельної ділянки наданої в користування (оренду тощо), включно до осі вулиці (шосе, площі, провулка тощо). Очільник міста закликала привести закріплені території до належного порядку та попередила про недопущення невиконання або порушення вимог Правил благоустрою, що несе за собою адміністративну відповідальність. 

Жваву дискусію серед учасників засідання викликало питання підготовки комунальних підприємств та виконання планів заходів до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року. Перший заступник міського голови С.О. Овчаренко наголосив присутнім, що комунальні підприємства міської ради підготовлені до зимового періоду (заготовлено піскосуміш для посипання доріг, відремонтована техніка для розчистки доріг), а також проводяться роботи по утепленню підвальних приміщень, під’їздів, встановлюються двері в багатоквартирних житлових будинках міста. 

Наталія Миколаївна рекомендувала депутатам міської ради, головам первинних ветеранських організацій провести роз'яснювальну роботу серед населення, щодо необхідності утеплення зовнішніх стін та під'їздів, вхідних дверей, вікон, горищ жителями багатоквартирних житлових будинків одночасно. Очільник міста наголосила, що відповідній постійній депутатській комісії міської ради необхідно спільно з відділом ЖКГ, торгівлі, транспорту та благоустрою міської ради розробити та винести на громадське обговорення проект рішення Яготинської міської ради щодо порядку компенсації частини залучених ОСББ кредитних коштів на тепло-енергозберігаючі потреби багатоквартирних будинків. 

Начальник відділу з питань юридичного забезпечення та земельних відносин апарату міської ради Кудрявський О.М. довів до відома присутніх зміст ухвали про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника Яготинської міської ради Київської області на постанову Шевченківського районного суду м. Києва від 11 серпня 2016 року у справі за адміністративним позовом Державної Міграційної служби України, Пункту тимчасового розміщення біженців у м. Яготин Київської області за участі Генеральної Прокуратури України до Яготинської міської ради Київської області, треті особи: Кабінет Міністрів України, Міністерство Внутрішніх справ України про скасування рішення Яготинської міської ради Київської області. 

Олександр Миколайович повідомив про призначення до розгляду апеляційної скарги 28 вересня 2016 року о 14:20 в приміщенні Київського апеляційного адміністративного суду: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 30, зал. № 2.

Витяг з протоколу Круглого столу від 22.09.2016

 

miskrada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень