Протидія насильства та торгівлі людьми

ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Всесвітній день протидії торгівлі людьми був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми, привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

15:19 29.07.2022

Протидіяти насильству може кожен. Не залишайтесь байдужими і телефонуйте на «1547»

Війна — це завжди сплеск насильства фізичного та психологічного. У зоні проведення бойових дій фіксують інформацію про численні випадки порушення прав і свобод людей, інциденти маємо і у відносно спокійних областях.

14:27 14.07.2022

!!!

15:34 11.07.2022

Щодо надання комплексної допомоги особам, які у зв’язку з війною постраждали від насильства, зокрема сексуального

Служба у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради інформує щодо можливості безкоштовного отримання належних послуг для осіб, постраждалих від сексуального насильства, вчиненого представниками держави – агресора, а також осіб, які були використані у збройному конфлікті або перебували в полоні (куди звертатися жертвам у разі настання злочину торгівлі людьми, як отримати довідку про встановлення статусу жертви торгівлі людьми, які послуги можна отримати, телефони гарячих ліній для осіб, які були використані у збройному конфлікті або перебували в полоні, а також телефони гарячих ліній для осіб, постраждалих від сексуального насильства, пам'ятку про те, як зібрати належні докази вчинення сексуального насильства, пов'язаного з війною тощо).

15:15 11.07.2022