A A A K K K
для людей із порушенням зору
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Протидія насильства та торгівлі людьми

Вітаємо!

Цим дописом ми розпочинаємо нашу рубрику #ЗупинимоТоргівлюЛюдьмиРазом, приурочену до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який проголошено 30 липня Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 2013 році з метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення щодо проблеми торгівлі людьми, яка є одним з найжахливіших порушень прав людини.

Сьогодні розглянемо один з основних нормативних документів національного законодавства у сфері протидії торгівлі людьми - Закон України «Про протидію торгівлі людьми».

Відповідно до статті 1 Закону, торгівля людьми - здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

Відповідно до статті 11 Закону, боротьба з торгівлею людьми є невід'ємною складовою частиною діяльності органів Національної поліції по боротьбі із злочинністю, які, зокрема, здійснюють заходи щодо виявлення злочинів торгівлі людьми, осіб, які постраждали від торгівлі людьми, встановлення осіб - торгівців людьми та притягнення їх до відповідальності шляхом реалізації організаційних, оперативно-розшукових, адміністративно-правових, процесуальних, аналітично-дослідницьких, інформаційних та інших заходів.

Відповідно до статті 14 Закону, особа, яка вважає себе постраждалою від торгівлі людьми, має право звернутися до місцевої державної адміністрації із заявою про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, та до органів Національної поліції щодо захисту прав і свобод.

Особа, яка звернулася для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, має право до прийняття рішення про встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, на забезпечення особистої безпеки, поваги, а також на безоплатне одержання різних видів послуг.

Детальніше за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3739-17#Text

Інформує служба у справах дітей та

 сімʼї Яготинської міської ради 

 

Інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці»

Спеціалістами Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру соціальних служб Яготинської міської ради в Яготинському відділі Бориспільської філії Київського обласного центру зайнятості 03 серпня 2023 року організовано та проведено інформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

13:34 03.08.2023

Як убезпечити себе від небезпеки та куди звертатися по допомогу, якщо ви стали свідком або жертвою торгівлі людьми

Через повномасштабне вторгнення Росії до України мільйони наших громадян і досі перебувають за кордоном. Чимало з них можуть стати жертвами страшного злочину – торгівлі людьми.

10:49 29.07.2023

ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ. Тривожні сигнали!

Взагалі у повсякденному житті, як і в інфополі, нечасто можна почути чи прочитати про торгівлю людьми. Так, ми знаємо, що це явище існує. Ми знаємо, що це небезпека, і, можливо, чули кілька історій тих, хто постраждав.

12:58 27.07.2023

#ЗупинимоТоргівлюЛюдьмиРазом

Відповідно до статті 149 Кримінального кодексу України, торгівля людиною, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням примусу, викрадення, обману, шантажу, матеріальної чи іншої залежності потерпілого, його уразливого стану або підкупу третьої особи, яка контролює потерпілого, для отримання згоди на його експлуатацію, -

08:29 27.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень