УВАГА! КОРОНАВІРУС COVID-19!

Засідання комісії Яготинської міської ради з питань ТЕБ і НС

17 червня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якому було розглянуто питання про протиепідемічний стан на території Яготинської міської територіальної громади пов’язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

18:06 18.06.2021

Щеплення вакциною CORONAVAC

17.06.2021 з 09:00 до 15:00 на базі Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи (м. Бориспіль, вул. 1 Травня, 4) буде працювати центр вакцинації, де всі бажаючі зможуть зробити щеплення вакциною CORONAVAC, яка призначена для захисту від COVID-19.

16:57 16.06.2021

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми

Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

15:50 16.06.2021

Звернення міського голови щодо проведення вакцинації населення з метою зменшення захворюваності на COVID-19

Шановні мешканці громади! Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються.

15:42 15.06.2021