Київська область, Яготинський район

УВАГА! КОРОНАВІРУС COVID-19!

Укрпошта безкоштовно доставить паски додому

Скоро настануть святкові Великодні дні в умовах карантину.  Укрпошта разом з партнером Київським хлібозаводом пропонує, не ризикуючи здоров’ям, замовити паску додому.

16:30 09.04.2020

Як відбуватиметься святкування головного свята - Великодня

Днями відбулась онлайн-зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій, метою було обговорення формату проведення богослужінь. За результами сторони дійшли згоди з низки питань:

16:25 09.04.2020

Заклади профосвіти мають дистанційно провести атестацію випускників

Якщо державна кваліфікаційна атестація випускників профтехів припадає на період карантину, заклад має організувати її у дистанційній формі. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки у листі щодо завершення навчального року в профтехах, який був розісланий сьогодні, 8 квітня 2020 року.

16:23 09.04.2020

МОЗ: Затверджені рекомендації щодо безпечного поховання померлих від COVID-19

У зв’язку зі зростанням кількості летальних випадків від COVID-19 МОЗ Міністерство охорони здоров’я рекомендує тимчасово дотримуватись таких рекомендацій при проведенні ритуальних обрядів:

16:22 09.04.2020

Уряд вніс зміни до карантинних обмежень

8 квітня Уряд вніс зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19, якими, зокрема, уточнено перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції. Також Кабінет Міністрів затвердив порядок обов'язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (самоізоляторів).

12:37 09.04.2020

Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років

Великий резонанс викликали нещодавно прийняті постановою №211 норми щодо обмежень стосовно громадян, яким більше 60 років. Тому детально відповідаємо на питання, які найбільше турбують людей цієї вікової групи.

13:50 08.04.2020