УВАГА! КОРОНАВІРУС COVID-19!

Роз’яснення Держприкордонслужби щодо документів про вакцинацію, які пред’являються на кордоні

Як вже повідомлялося, Урядом внесено зміни до Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236, якою запроваджені обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню COVID-19. Зокрема, розширено перелік документів, при наявності яких дозволяється перетинати кордон України на в’їзд під час карантинних обмежень або уникнути самоізоляції.

08:57 11.06.2021

КНП "Яготинська центральна міська лікарня" інформує про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Сьогодні на всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. Про це заявив Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду.

14:46 10.06.2021

Прем’єр-міністр розповів про документи, які українці зможуть використовувати для підтвердження вакцинації

В Україні продовжується нарощування темпів вакцинації, насамперед завдяки збільшенню кількості поставок вакцин від виробників, з якими Україна має домовленості та контракти. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у вступній промові під час засідання Уряду 9 червня.

14:39 10.06.2021