Київська область, Яготинський район

ВІТАЄМО У ЛЮТОМУ

У лютому місяці святкують свій день народження:

01.02 - Олійник Назар Анатолійович, депутат Яготинської міської ради VI скликання.

02.02 - Піщенко Петро Олексійович, головний інженер КП Яготинської міської ради "Яготинська ЖЕК".

03.02 - Литв’як Надія Василівна /90 - річниця/, житель м. Яготин.

04.02 - Жуков Петро Михайлович /80 - річниця/, житель м. Яготин.

04.02 - Галицький Володимир Анатолійович, керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради.

04.02 - Кузнєцов Олександр Іванович, житель м. Яготин.

05.02 - Бишовець Марія Овсіївна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

05.02 - Вірченко Валентина Василівна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

05.02 - Пантелусь Валентина Михайлівна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Яготинської міської ради.

06.02 - Шльончик Віра Михайлівна, директор Яготинського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа-загальноосвітня школа I-III ст. № 2".

07.02 - Лісовий Володимир Григорович, генеральний директор ТОВ "Годунівське".

08.02 - Жураковська Ольга Кирилівна /90 - річниця/, житель м. Яготин.

08.02 - Соловйова Віра Михайлівна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

08.02 - Лугина Валентина Іванівна, житель м. Яготин.

08.02 - Стригун Любов Василівна, голова первинної ветеранської організації ФЕГГ .

08.02 - Симанчук Анастасія Анатоліївна, бухгалтер СКП Яготинської міської ради "Ритуал".

09.02 - Мостіпан Олександр Олексійович, керівник Групи компаній "Нива Переяславщини", Герой України.

09.02 - Кошельник Сергій Іванович, депутат  Яготинської міської ради VI скликання.

10.02 - Макаренко Олександр Борисович, голова Сулимівської сільської ради Яготинського району.

11.02 - Гоголь Ніна Федорівна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

11.02 - Борисова Людмила Андріївна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

11.02 - Третяк Валентина Миколаївна, голова первинної ветеранської організації Яготинського маслозаводу.

12.02 - Шевченко Віра Вадимівна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

12.02 - Нужна Валентина Василівна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

12.02 - Мироненко Михайло Степанович, житель м. Яготин, учасник хору "Солдатська пам’ять".

12.02 - Дзюбак Леся Володимирівна, депутат Яготинської міської ради VII скликання.

13.02 - Новіков Володимир Едуардович, голова правління ПрАТ "Яготинський рибгосп".

13.02 - Лавріненко Олександр Олександрович, депутат Яготинської міської ради VII скликання.

14.02 - Криушина Ганна Іванівна, жителька м. Яготин.

14.02 - Івахно Наталія Володимирівна, жителька м. Яготин.

15.02 - Глиняна Людмила Миколаївна, почесний громадянин міста Яготин, депутат Яготинської міської ради VI скликання, заступник головного лікаря з експертизи тимчасової втрати працездатності Яготинської ЦРЛ.

15.02. - Помазун Анатолій Анатолійович, член виконавчого комітету Яготинської міської ради VII скликання.

17.02. - Коваленко Ганна Іванівна, житель м. Яготин, учасник хору "Солдатська пам’ять".

19.02. - Лучин Ірина Сергіївна, бухгалтер КП Яготинської міської ради "Комунальник".

22.02. - Задоррожній Павло Іванович /80 - річниця/, житель м. Яготин.

23.02. - Зестря Микола Петрович, житель м. Яготин, учасник хору "Солдатська пам’ять".

23.02. - Кисіль Григорій Іванович, голова первинної ветеранської організації рай ШРБУ.

24.02. Криушина Ганна Іванівна /95 - річниця/, житель м. Яготин.

25.02.- Яценко Ганна Павлівна /100 - річниця/, житель м. Яготин.

25.02.- Бунчук Ганна Іллівна /80 - річниця/, житель м. Яготин.

25.02. - Бобріков Микола Матвійович /80 - річниця/, житель м. Яготин.

25.02. - Шевченко Валентин Вікторович, депутат Яготинської міської ради VI скликання.

26.02. - Задорожній Олександр Віталійович, член виконавчого комітету Яготинської міської ради VII скликання.

28.02. - Шулла Іван Томашович, депутат Яготинської міської ради VII скликання, головний лікар Яготинської ЦРЛ.

28.02. - Болібрух Тетяна Іванівна, депутат Яготинської міської ради VI скликання.

Бажаємо Вам міцного здоров’я на довгі роки,
всіляких гараздів, щастя та добробуту Вам і вашим рідним,
великої життєвої енергії, вірних та надійних друзів.
Хай усі Ваші плани втілюються у життя, здійснюються мрії,
неприємності оминають Вас, а все найцінніше, що є у Вашому житті,
збережеться на довгі роки.
Хай панує мир та спокій у Вашій душі,
а серце радіє від любові дорогих Вам людей.​