Київська область, Яготинський район

Яготинський районний сектор ГУ ДСНС України

Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС до жителів Яготинщини!

Шановні жителі Яготинщини незабаром, 19 січня,  ми будемо святкувати одне із дванадцяти найбільших християнських свят – Хрещення Господнє або Богоявлення. Найпоширенішою традицією на Водохреща була й залишається традиція купання в освяченій ополонці. Щороку дедалі більше українців наважуються зануритися в крижану освячену воду. Вважається, що в цей день вона набуває цілющих властивостей.

15:30 16.01.2020

Шановні учні випускникних класів!

З метою забезпечення потреби Державної служби України з надзвичайних ситуацій у кваліфікованих кадрах, Яготинський районний сектор Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області повідомляє учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів Яготинського району, що розпочато вступну компанію до вищих навчальних закладів цивільного захисту у 2020 році.

15:11 16.01.2020

Позапланові перевірки дитячих дошкільних закладів

В період з 15 січня по 16 січня інспекторський склад Яготинського районного сектору провів позапланові перевірки дитячих дошкільних закладів таких як: ДНЗ № 6 «Волошка» та ДНЗ № 5 «Берізка» розташованих в м. Яготин.

15:02 16.01.2020

Практично-тренувальні навчання

15 січня 2020 року на базі Яготинського НВК № 3 Яготинським РС спільно з заступником голови Яготинської РДА, завідуючим сектором з питань цивільного захисту та інфраструктури Яготинської РДА проведено практично-тренувальні навчання на події, пов’язані з пожежею в Одеському коледжі.

14:52 16.01.2020

Практичні заняття з караулами по використанню засобів рятування на воді та кризі

15 січня з метою забезпечення безпеки людей під час проведення заходів на водних об’єктах пов’язаних із відзначенням  свята «Водохреща» 19 січня 2020 року 28-ДПРЧ м. Яготин було проведено додаткові практичні заняття з караулами по використанню засобів рятування на воді та кризі (кінець «Олександрова», рятувальне коло, гумовий човен).

14:47 16.01.2020

Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

14 січня 2020 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями Сулимівського НВК с. Сулимівка.

14:43 16.01.2020

До відома громадян

07 січня о 04.40 до оперативно-диспетчерської служби м. Яготина надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Київ-Харків 97 км сталася дорожньо-транспортна пригода за участю мікроавтобуса ФОЛЬЦВАГЕН та вантажного автомобіля ІСУЗУ.

11:38 10.01.2020

До уваги громадян !

06 січня о 13:23  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Засупоївка по вул. Садова.

09:31 10.01.2020

Практичні навчання 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготина

28 грудня особовим складом 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготина було проведено практичне навчання на теми: «Гасіння пожеж у будинках підвищеної поверховості та висотних будинках», «Безпека праці особового складу при підйомі та евакуації людей по сходах», «Розгортання магістральних та робочих ліній при гасінні пожеж на висоті».

14:01 02.01.2020