Київська область, Яготинський район

Яготинський районний сектор ГУ ДСНС України

Яготинський РС ГУ ДСНС України нагадує жителям міста та району про відповідальність за спалювання сухої рослинності та плавнів

З настанням весняного періоду на Яготинщині різко збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях. Майже щодня реєструються випадки горіння сухостою, сміття, очерету, тощо. Так в період з 04 по 21 березня рятувальники Яготинського РС ГУ ДСНС України в Київській області залучалися до ліквідації понад 20 пожеж плавнів та сухої рослинності в м. Яготин та с. Червоне, Кулябівка, Засупоївка, Супоївка, Добраничівка, Богданівка, Черняхівка та ін. Загалом протягом даного періоду вогнем було знищено більше 15 га рослинності.

12:28 23.03.2020

Яготинський РС ГУ ДСНС України у Київській області закликає батьків дбати про безпеку своїх дітей!

Нерідко дитяча допитливість призводить до травмування, а щонайгірше — може навіть коштувати життя. У період вимушених канікул питання безпеки юних українців набуває особливої актуальності, адже найближчі дні вони найвірогідніше залишаться без належної уваги дорослих.

11:56 23.03.2020

Інформуючи жителів міста

20 березня рятувальники Яготинського району на спецавтомобілі курсують місцевими вулицями, передаючи по гучномовцю важливу інформацію щодо заходів безпеки під час карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

11:53 23.03.2020

Рятувальники 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин долучилися до участі у флешмобі і закликають громадян міста залишатись вдома під час карантину!

Шановні громадяни, Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу.

11:49 23.03.2020

Обережно - пожежа!

В період з 19 по 20 березня 2020 року до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло 8  повідомлень про загорання сухої трави та очерету в с. Сотниківка, с. Кулябівка та в м.Яготин. На місце виклику були направлені чергові  відділення 28 – ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин. По прибуттю на місця викликів було встановлено, що горить очерет та трав’яний настил загальною площею близько 5 га.

11:31 23.03.2020

Пожежно-профілактичне відпрацювання

17 березня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Райківщина з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

11:30 17.03.2020

Обережно - пожежа!

16 березня о 14:40 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання очерету в с. Червоне. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

11:28 16.03.2020

Обережно - пожежа!

16 березня о 11:50 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання очерету в м. Яготин вул. Переяслівська. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

11:27 16.03.2020

Попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій

16 березня рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Червоне з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

11:13 16.03.2020

Обережно - пожежа!

14 березня о 14:44 до оперативно–диспетчерської служби Яготинського району надійшло повідомлення про загорання очерету між с. Райківщина та с. Рокитне. На місце виклику було направлено черговий караул 28–Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.

11:15 14.03.2020