Яготинський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Служба 101 інформує

09 червня о 07:30  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про те, що в с. Годунівка по вул. Борщика в каналізаційній ямі знаходиться жінка яка не може самостійно вибратися на поверхню.

11:28 09.06.2021

Служба 101 інформує

Особовий склад 28 – ДПРЧ м. Яготин 07.06. 2021 року на території 21-ДПРЧ м. Бровари прийняв участь у проведенні спеціалізованих тренувань за участю представників провідної компанії з виробництва аварійно-рятувального оснащення – WEBER.  Згідно задуму тренувань було розглянуто всі тактико-технічні можливості використання обладнання яким укомплектовані САРМ – Л на базі автомобіля FORD RENDGER.

16:47 08.06.2021

Рятувальники провели об'єктове навчання на ТОВ «Кононівський елеватор» Яготинська дільниця

04 червня 2021 року Яготинським РС відповідно до графіку проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захист проведено спеціальне об’єктове навчання на ТОВ «Кононівський елеватор» Яготинська дільниця. В ході навчання перевірено готовність протипожежної, медичної служби підприємства шляхом проведення ліквідації умовної пожежі на території елеватора з залученням підрозділу 28-ДПРЧ м. Яготин та членами добровільної пожежної дружини із використання первинних засобів пожежогасіння та надання першої медичної допомоги умовному потерпілому.

09:39 07.06.2021

Рятувальники ліквідували загорання очерету

04 червня о 14:24  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про загорання очерету в м. Яготин. На місце виклику направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.

09:37 07.06.2021

Екскурсія вихованців ДНЗ № 1 «ЗІРОНЬКА»  в 28-ДПРЧ м. Яготин

01 червня 2021 року Яготинським районним сектором спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин до Міжнародного дня захисту дітей та в рамках акції «Запобігти Врятувати Допомогти» проведено екскурсію вихованцям ЗДО № 1 «ЗІРОНЬКА»  в 28-ДПРЧ м. Яготин

09:34 02.06.2021

В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з вихованцями дитячого садочка ЗДО  «Зернятко»

31 травня 2021 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з вихованцями дитячого садочка ЗДО «Зернятко» в с. Годунівка.

15:48 31.05.2021

В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору провели профілактичну бесіду з учнями Червонівського НВК

25 травня 2021 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Яготинського районного сектору з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з учнями Червонівського НВК в с. Червоне.

13:30 26.05.2021

Рятувальники Яготинського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Лозовий Яр

25 травня 2021 року рятувальники Яготинського районного сектору спільно з старостою округу з дотриманням карантинних вимог провели пожежно-профілактичне відпрацювання  житлового сектору села  Лозовий Яр з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

12:50 25.05.2021

Інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено позапланову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту об’єктову АСЗ ТОВ "ПРИЧИСЬКЕ"

24.05.2021 року інспекторським складом Яготинського районного сектору проведено позапланову перевірку протипожежного, техногенного стану та цивільного захисту об’єктову АСЗ ТОВ "ПРИЧИСЬКЕ"  в с. Червоне.

12:47 25.05.2021

24 травня в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» рятувальники Яготинського районного сектору провели бесіди з учнями Лозовоярівського НВК в с. Лозовий Яр

Протягом зустрічі з дітьми було проведено бесіду на тему: Як уникнути пожежі через дитячі пустощі, про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті.

12:03 24.05.2021