Рятувальники інформують

Працівниками Бориспільського РУ проведено протипожежні інструктажі із співробітниками відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області

20 січня працівниками Бориспільського районного управління проведено протипожежні інструктажі із співробітниками відділу обслуговування громадян № 14 (сервісний центр) ГУ ПФУ у Київській області на території Яготинської МТГ.

11:50 20.01.2022

Проведено комплекс заходів щодо безпечного купання людей під час святкування Водохрещі

19 січня 2022 року Бориспільським районним управлінням спільно з 28-ДПРЧ м. Яготин проведено комплекс заходів щодо безпечного купання людей під час святкування Водохрещі, оскільки безпека людей на воді важливіша за все, зокрема працівниками служби порятунку було перевірено товщину льоду де буде здійснюватись проведення святкування, працівниками районного управління ГУ ДСНС розроблено та виготовлено пам’ятки з правилами безпечного поводження на льоду, ознаками переохолодження та правилами надання допомоги в разі переохолодження. Під час богослужіння та купання здійснювалось чергування підрозділу служби порятунку з засобами для рятування людей та надання допомоги, інспекторським складом проводилась роз’яснювальна робота з врученням пам’яток.  Також в разі необхідності працівниками служби порятунку надавались для зігріву гарячі напої (чай).

13:39 19.01.2022

Інспекторський склад Бориспільського районного управління провів позапланову перевірку ОЗО «Яготинський НВК № 3»

12 січня інспекторський склад Бориспільського районного управління провів позапланову перевірку ОЗО «Яготинський НВК № 3», в м. Яготині, Яготинської міської громади. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, наявність автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту, протирадіаційного укриття та документації, яка регламентує безпечну діяльність навчальних закладів. З працівниками були проведені інструктажі на протипожежну тематику та вручені листівки з пожежної безпеки

16:40 12.01.2022

В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського РУ провели профілактичну бесіду з учнями Двірківщинського НВК

12 січня 2022 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського районного управління з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з учнями Двірківщинського НВК в с. Двірківщина, Яготинської міської територіальної громади.

16:31 12.01.2022

Працівниками Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Двірківщина

12 січня 2022 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Двірківщина, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Двірківщинського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на воді, та вручено пам’ятні листівки.

16:26 12.01.2022

Інспекторським складом Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено огляд із додержання та виконання вимог у сфері пожежної безпеки КНП ЯМР  "Яготинська центральна міська лікарня".

За результатами проведення спільної робочої наради департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації та ГУ ДСНС України у Київській області 30 грудня інспекторським складом Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено огляд із додержання та виконання вимог у сфері пожежної безпеки КНП ЯМР  "Яготинська центральна міська лікарня".

15:54 30.12.2021

Інспекторським складом Бориспільського районного управління з метою забезпечення життя та здоров’я людей на водних об'єктах  було проведено рейд на території Яготинської громади

29 грудня інспекторським складом Бориспільського районного управління з метою забезпечення життя та здоров’я людей на водних об'єктах  було проведено рейд на території Яготинської міської територіальної громади. Рятівники провели бесіди з громадянами та нагадали їм про заходи безпеки на льоду та про дії, які необхідно виконувати якщо провалились під лід.

09:40 30.12.2021

Працівниками Бориспільського РУ ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту м. Яготин

29 грудня 2021 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту м. Яготин. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на воді, та вручено пам’ятні листівки.

09:37 30.12.2021

Покращення навичок рятування людей на воді

28 грудня особовим складом 28-ї Державно пожежно-рятувальної частини м. Яготин  було проведено заняття з покращення навичок рятування людей на воді, ці навчання дуже актуальні, адже в цей період починається відкриття зимової риболовлі.

15:32 28.12.2021