Рятувальники інформують

Пожежа в с. Капустинці

29 листопада 2022 року о 08:48  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в с. Капустинці вул. Гагаріна, 116. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.

09:36 30.11.2022

Повідомляємо про дорожньо-транспортну пригоду

28 листопада 2022 року о 11 год. 18 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготина надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що виникла в Бориспільському районі, м. Яготин, вул. Привокзальна. На місце події було направлено  відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце події з’ясувалося, що водій легкового автомобіля ВАЗ 2108 не впорався з керуванням та допустив з’їзд з дороги, внаслідок чого було зіткнення з деревом. Рятувальники за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували потерпілого та передали працівникам швидкої допомоги для госпіталізації до КНП "Яготинська центральна міська лікарня", 1 особа загинула на місці.

09:39 29.11.2022

Проведено позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту мікрорайону “Каштани”

24 листопада 2022 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланове пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту м. Яготин Бориспільського району мікрорайону “Каштани”. В ході відпрацювання здійснено перевірку багатоквартирних    житлових будинків, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (поводження з газом, електромережі, побутових приладів), попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети  та вручено пам’ятні листівки.

14:34 24.11.2022

Рятувальники ліквідували загорання сміття

23 листопада 2022 року о 16:41  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в  м. Яготин по вул. Поштова, Бороспільського району. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.

14:31 24.11.2022

Рятувальники ліквідували загорання житлового будинку

22 листопада 2022 року о 11:44  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в  м. Яготин по вул. Незалежності, Бороспільського району. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.

15:54 22.11.2022

Рятувальники провели обстеження Яготинського ліцею №1

22 листопада 2022 року працівниками Бориспільського районного управління у складі робочої групи спільно з представниками Яготинської міської ради та персоналом закладу проведено обстеження Яготинського ліцею №1 Яготиської міської ради з метою визначення можливості використання наявного підвального приміщення у будівлі закладу освіти для укривання дітей в разі отримання сигналу «Повітряна тривога».

15:51 22.11.2022

Рятувальники ліквідували загорання квартири

18 листопада 2022 року о 18:56  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в  м. Яготин, вул. Каштанова аллея,  Бороспільського району . На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.

10:42 18.11.2022

Рятувальники інформують

15 листопада о 12:14  до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району від працівників медичної служби надійшло повідомлення, що необхідна допомога рятувальників аби перенести хвору жінку з квартири до карети екстреної медичної допомоги по вулиці Незалежності, 32а  міста Яготин.

10:38 16.11.2022

Служба 101 інформує

14 листопада 2022 року о 10 год. 15 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготина надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що виникла в Студениківській ОТГ, автодорога сполучення Київ-Харків на 83 км, поблизу с. Козлів . На місце події було направлено  відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце події з’ясувалося, що водій не впорався з керуванням та допустив зіткнення з відбійником на автомобілі TOYOTA дн АЕ 1703 РІ. Рятувальники за допомогою гідравлічних ножиць деблокували потерпілого з передньої частини автомобіля та передали працівникам швидкої допомоги для госпіталізації до КНП "Березанська цетральна лікарня" .

14:18 14.11.2022