Рятувальники інформують

Рятувальники ліквідували загорання приватного гаража

01 червня о 16:15  до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про задимлення в приватному металевому гаражі в м. Яготин, по вул. Шевченка. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин

08:22 02.06.2022

В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського РУ провели профілактичну бесіду з дітьми Червонівського НВК

23 лютого 2022 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського районного управління з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з дітьми Червонівського НВК с. Червоне, Яготинської міської територіальної громади.

12:52 23.02.2022

Проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Лозовий Яр

23 лютого 2022 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Лозовий Яр, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Лозовоярівського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на воді, та вручено пам’ятні листівки.

12:45 23.02.2022

Проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Червоне

22 лютого 2022 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Червоне, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Червонівського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на воді, та вручено пам’ятні листівки.

14:37 22.02.2022

Позапланова перевірка ЗДО № 4 «Пролісок»

21 лютого інспекторський склад Бориспільського районного управління провів позапланову перевірку ЗДО № 4 «Пролісок», в м. Яготині, Яготинської міської громади. В ході, якої проводилась перевірка електрогосподарства, шляхів евакуації, первинних засобів пожежогасіння, наявність автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації, яка регламентує безпечну діяльність навчальних закладів.

13:59 21.02.2022

Позапланова перевірка КП Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека №20»

17 лютого інспекторський склад Бориспільського районного управління провів позапланову перевірку КП Яготинської міської ради «Яготинська центральна аптека №20», в м. Яготині, Яготинської міської громади.

12:28 17.02.2022

В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського РУ провели профілактичну бесіду з дітьми школи в с. Лемешівка

15 лютого 2022 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського районного управління з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з дітьми школи в с. Лемешівка, Яготинської міської територіальної громади.

12:42 16.02.2022

Проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Годунівка

15 лютого 2022 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено планове комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Годунівка, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Годунівського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), Попередження пожеж в екосистемах, Увага вибухонебезпечні предмети, Правила поведінки на воді, та вручено пам’ятні листівки.

12:38 16.02.2022

Запобігти. Врятувати. Допомогти

15 лютого 2022 року в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» рятувальники Бориспільського районного управління з дотриманням карантинних вимог провели профілактичну бесіду з дітьми дитячого садка "Яблунька" в с. Лемешівка, Яготинської міської територіальної громади.

14:28 15.02.2022