Київська область, Яготинський район

Звіти за 2019 рік

На обслуговуванні комунального підприємства Яготинської міської ради "Комунальник" знаходяться вулиці комунальної власності, протяжністю близько 164 км, дитячі ігрові майданчики у кількості 42 шт. та місця загального користування у м. Яготин.

Перелік основних робіт виконаних комунальним підприємством Ягоинської міської ради "Комунальник" за І півріччя 2019 року

1. Видалено 32 аварійно-небезпечних дерев та кроновано 102 дерева.

2. Викошено самосійні порослі дерев по вул. Київській, поблизу Літнього танцювального майданчика, Хокейного майданчика,  поблизу Міського клубу, Алеї Слави.

3. За кошти міського бюджету завершено роботи по капітальному ремонту пішохідного мосту через залізничні колії у м. Яготин.

4. Відремонтовано та пофарбовано 14 дитячих майданчиків у мікрорайонах: Комбікормовий завод, Калиями, Червоний Хутір, Пирятинська, Стара аптека, Грабовського, Міський, ПТФ, Підварки, Незалежності, 50, 52, Бачиївщина, Козловщина.

5. Виконано благоустрій міста при підготовці до відзначення Великодня, Травневих свят, Дня Конституції. Встановлено 9 писанок на Центральній площі.

6. Виконано благоустрій клумб на Центральній площі, поблизу міської ради, «Алеї Слави», Калиновій алеї. Висаджено розсаду квітів, дерев та кущів на території місць загального користування.

7. Пофарбовано знак «Яготин», зупинки громадського транспорту по вул. Шевченка.

8. Виконано ремонт та фарбування лавок на Алеї Слави, Калиновій алеї, Центральній площі.

9. Встановлено огорожу на дитячому майданчику на мікрорайоні "ЦИНС". Завезено землю та висіяно газонну траву.

10. Нанесено дорожню розмітку (пішохідні переходи) по вул. Каштанова Алея, пров. Довженка, вул. Маяковського, Дарницька.

11. Неодноразово викошено порослі трав: вул. Незалежності, паркова зона, Алея Слави, Алея відпочинку, території поблизу пам'ятників, вулиці міста.

12. Вивезено гілля видалене Яготинським РП по вулицях міста.

13. Завезення дров малозабезпеченим сім'ям.

14. Підготовка території міста до проведення масових заходів, відзначення державних свят.

15. В зимовий період проводились заходи з розчистки снігових заметів та протиожеледні заходи на вулицях комунальної власності, тротуарах, зупинках громадського транспорту та Вокзальній площі.

16. Проведенно суботники (ліквідація стихійних смітників) на мікрорайонах міста спільно з мешканцями: поблизу залізничних колій, вул. Олеся Олександра, вул. Толбухіна.

Окрім зазначених робіт, підрозділ виконує функції щоденного підтримання території міста у належному санітарному стані, зокрема проводить щоденне ручне прибирання сміття по всій протяжності міста (від в'їзду зі сторони траси Київ-Харків до газозаправочної станції та від озера «Кирильське» до виїзду з міста зі сторони мікрорайону «ДРСУ»).