Київська область, Яготинський район

Звіти за 2019 рік

Спеціалізоване комунальне підприємство Яготинської міської ради «Ритуал» було створене згідно рішення засновника - Яготинської міської ради шляхом виділу з Яготинської Житлово-експлуатаційної контори 26.05.2016 р.

Основними напрямками  діяльності Підприємства на даний час є:

• забезпечення благоустрою та функціонування місць поховання, відповідно чинного законодавства України  про поховання та  похоронну справу;
  • здійснення організації поховання померлих надання ритуальних послуг, передбачених необхідними мінімальним переліком окремих  видів ритуальних послуг;
  • здійснення торгівельних операцій по реалізації власних та придбаних атрибутів і супутніх товарів;
  • надання ритуальних транспортних послуг.

СКП «Ритуал» проводить роботи за двома основними напрямками діяльності:

• надання ритуальних послуг населенню ;
  • роботи з прибирання і благоустрою кладовищ.

Звіт про роботу спеціалізованого комунального підприємства Яготинської міської ради "Ритуал" за 2019 рік

№п.п

Види робіт

Кількість

Місце проведення робіт

Проведення поховань

173 поховання

Кладовища міста Яготина та району

Прибирання прилеглої до кладовищ території

21 кладовище

Кладовища міста Яготина

Видалення дерев та чагарників на території кладовищ

8 кладовищ

№ 1, 2 вул. Пирятинська

№ 3 вул. Київська

№5 вул. Шевченка - Тесленка

№ 6 вул. Шевченка-Заводська

№ 7 вул. Толстого (р-н Гарячиївщина)

№ 10 вул. Патона Євгена (Колгоспна)

№ 13 вул. Переяславська (мікрорайон "ПТФ")

Виготовлення трун

170 шт.

СКП «Ритуал»

Виготовлення вінків

764 шт.

СКП «Ритуал»

Виїзд спецтранспорту

177 виїздів

Основним завданням підприємства є благоустрій території кладовищ, що знаходяться в адміністративних межах м. Яготина. За 12 місяців поточного року працівниками СКП «Ритуал» Яготинської міської ради постійно проводилася робота по прибиранню 13 кладовищ та прилеглої до них території. Здебільшого ця робота полягала у розчищенні території кладовищ від чагарників, аварійних дерев, що загрожували намогильним спорудам та подальшого вивільнення місць для поховань.

В літній період постійно проводилися роботи по обкошуванню територій кладовищ. Систематично проводиться робота по  вивезенню сміття від кладовищ міста.