Київська область, Яготинський район

Звіти за 2020 рік

Звіт про роботу підприємства за січень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Комунальник» інформує про виконані роботи за січень 2020 року:

№.з.п

1

Благоустрій мікрорайону "ПТФ" по вул. Робітнича (скошування порослі дерев)

Розчистка від снігу тротуарів по вул. Незалежності, Шевченка, Вокзальна

3

Видалення аварійно-небезпечних дерев: вул. Переяслівська – 2 шт., кронування по вул. Переяслівська – 4 шт.

4

Демонтаж новорічної атрибутики по місту (ялинка та освітлення катальп)

5

Благоустрій по вул. Зарічанська (с.Червоне Заріччя)

Вивезення гілля обпиляного Яготинським РП по вул. Київська, Незалежності

7

Надання транспорту для відзначення Водохреща та прибирання території у Сорочому Яру, поблизу річки Ржавець

8

Ремонт дитячого майданчика «Рошен» поблизу стадіону «Колос»

Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій

10

Проведення протиожеледних заходів по вулицях комунальної власності та тротуарах міста, пішохідний міст

11

Ремонт огорожі стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцева

12

13

Щоденне ручне прибирання території міста (по всій протяжності: Вокзальна площа, ринок, Центральна площа та ін.)

Звіт про роботу підприємства за березень 2020 року

КП «Комунальник» щоденно підтримує територію міста у належному санітарному стані та інформує про проведені роботи за березень 2020 року.

№.з.п.

1

Благоустрій по вул. Згурівська, вул. Робітнича, мікрорайон «Підварки» по вул. Переяслівська, вул. Шкільна площа (дамба через водойму), мікрорайон «Козловщина» в напрямку с. Двірківщина (скошування порослі дерев, прибирання сміття).

2

Благоустрій та ліквідація стихійного сміттєзвалища по вул. Дарницька (в напрямку «Дачі Хрущова»), по вул. Кільцевій.

3

Встановлення 2-х лавок та урн на дитячому майданчику в мікрорайоні міста «ПТФ».

4

Кронування 13 аварійних дерев по вул. Шевченка (Міський клуб), вул. Робітнича (мікрорайон "ПТФ"), вул. Незалежності (навпроти будинку № 40).

5

Благоустрій поблизу водойми оз. Кирильське (скошування порослі дерев, трави, вирівнювання поверхні).

6

Встановлення металевих решіток на люках ливневої каналізації по вул. Черняховського.

7

Дезінфекція лавок, зупинок громадського транспорту дезінфікуючими засобами.

8

Скошування та вивезення самосійної порослі дерев у парковій зоні (між Хокейним майданчиком та Музичною школою).

9

Вивезення ТПВ від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій.

10

Щоденне ручне прибирання території міста (Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.).

Звіт про роботу підприємства за квітень 2020 року

КП Яготинської міської ради  «Комунальник» щоденно підтримує територію міста у належному санітарному стані та інформує про проведені роботи за квітень 2020 року.

№з.п

1

Скошування порослі трав по вулиці Незалежності, Шевченка, Пирятинська, Київська, Каштанова Алея, пров. Довженка та інші.

2

Ремонт та фарбування дитячих майданчиків.

3

Благоустрій стадіону на мікрорайоні "ПТФ" (скошування порослі трав, самосійних дерев, згрібання та вивезення сміття, встановлення футбольних сіток)

4

Прибирання бруду під бордюрами по вул. Незалежності

5

Побілка опор та бордюрів по вул. Незалежності

6

Нанесення дорожньої розмітки (пішохідні переходи) по вул. Каштанова Алея, вул. Дарницька, пров. Довженка, вул. Філатова, вул. Маяковського, вул. Островського

7

Фарбування знаку «Яготин», памятника «Героям Танкістам», урн на Алеї Слави, Калиновій алеї, казкових персонажів

8

Скошування та вивезення самосійної порослі дерев у парковій зоні (між Музичною школою та Хокейним майданчиком).

9

Скошування та вивезення самосійної порослі дерев у парковій зоні (між Картинною галереєю та СКП «Ритуал»).

10

Благоустрій між вулицею Драгоманова та пров. Яблуневий (скошування та вивезення хмизу, сміття, листя)

11

Виполювання порослі трави між плитами на Центральній площі, Алеї Слави, поблизу пам`ятника «Героям Танкістам»

12

Благоустрій поблизу водойми озера Кирильське

13

Ліквідація стихійного смітника по вул. Незалежності (навпроти Консервного заводу)

14

Благоустрій стихійного сміттєзвалища по вул. Кільцевій

15

Вивезення твердих побутових відходів від мешканців приватного сектору, підприємств, установ, організацій

16

Щоденне прибирання території міста (по всій протяжності, Вокзальна площа, Ринок, Центральна площа та ін.)