Київська область, Яготинський район

Звіти за 2020 рік

Звіт про роботу підприємства за січень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради "Міськсвітло" інформує про виконані роботи за період з 01.01.2020 по 31.01.2020.

1

Облаштування вуличного освітлення по  вул. Незалежності від №1 до № 9, протяжністю 120м., із  встановленням  ліхтарів  в кількості  - 3шт.

2

Облаштування вуличного освітлення по пров. Яблуневий, протяжністю 150м., із встановленням ліхтарів в кількості  - 3шт.

3

Додаткове встановлення ліхтарів для освітлення тротуарів від вул. Каштанова Алея до вулиці Переяслівська, в кількості - 46штук.

4

Заміна ліхтарів на світлодіодні по вул. Незалежності, в кількості  20 штук.

5

Демонтаж новорічної іллюмінації ялинки на Центральній площі

6

Поточний ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно заявок жителів м.Яготин  в кількості 6 штук (вул. Косяченка, вул. Полтавська та ін.)

Звіт про роботу підприємства за березень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за березень 2020 року.

№.з.п.

1

Заміна ліхтарів на світлодіодні по вулиці Незалежності, від вулиці Каштанова Алея до вулиці Переяслівська в кількості - 20 шт.

2

Встановлення ліхтарів по вулиці Переяслівська, в кількості - 30 шт.

3

Заміна стояків по вулиці Котляревського, в кількості 2 шт.

4

Розчистка ліній електромереж від гілля по вулиці Переяслівська (мікрорайон "Підварки").

5

Заміна щита обліку і управління по вулиці Котляревського.

6

Поточний ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно заявок жителів м. Яготин в кількості 14 шт. (вул. Островського, вул. Мономаха, вул. Толстого та ін.).

Звіт про роботу підприємства за квітень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за квітень 2020 року.

№з.п

1

Облаштування вуличного освітлення по вулиці Незалежності, 7, 9, протяжністю - 200м.

2

Облаштування вуличного освітлення по провулку Комарова, протяжністю - 150м.

3

Розчистка ліній електромереж від гілля по вулицях Незалежності, Переяслівська  та  Пирятинська.

4

Встановлення ліхтарів по вулиці Переяслівська, в кількості  - 30штук.

5

Ревізія та ремонт пунктів включення, в  кількості -12 штук.

6

Поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп згідно заявок  громадян - протягом  місяця.

7

Надання послуг  в  селах Супоївка, Ничипорівка та Засупоївка.

Звіт про роботу підприємства за травень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за травень 2020 року.

1

Облаштування вуличного освітлення по вулиці Олени Пчілки, протяжністю – 100м.

2

Облаштування вуличного освітлення по вулиці 24 Серпня, протяжністю – 200м.

3

Облаштування вуличного освітлення на «Алеї Героїв» ВВВ та  праці, протяжністю – 150м.

4

Додаткове встановлення ліхтарів по вулицях міста, в  кількості 65 штук, а саме:

- вул. Рильського – 22шт.,

- вул. Пирятинська – 12шт.,

- вул. Дмитрівська – 20шт.,

- вул. Гирича – 11шт.

5

Поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп згідно  заявок  громадян – протягом   місяця.

6

Надані послуги в селах Райківщина, Супоївка та Богданівка.

Звіт про роботу підприємства за червень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за червень 2020 року.

Вид діяльності

1

Встановлення додаткових опор (стояків) по вулиці  Незалежності (від вулиці Л. Українки до вул. Драгоманова), в кількості 3 шт.

2

Обкошування пунктів обліку і управління вуличного  освітлення.

3

Додаткове встановлення ліхтарів по вулицях та  провулках  міста, в  кількості  34 штуки, а саме:

- вул. Драгоманова – 22шт.,

- вул. Тургенєва – 8 шт.,

- провул. Сагайдачного – 4 шт.

4

Поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп згідно заявок  громадян – протягом  місяця.

5

Відновлення вуличного освітлення після ДТП по вулиці  Незалежності, із заміною опори.

6

Надані послуги в селах Райківщина та Нечипорівка.

Звіт про роботу підприємства за липень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за липень 2020 року.

1

Встановлення додаткових опор (стояків) по вулиці Незалежності, в  кількості 4 шт.

2

Розчистка ліній електромереж від гілля по вулицях Незалежності, Пирятинська  та  Шевченка.

3

Відновлення  вуличного  освітлення  після  стихії  по  вулиці  Пирятинська

4

Додаткове встановлення ліхтарів по вулицях та провулках міста, в  кількості 26 штук, а  саме: пров. Макаренка, Некрасова, Вороного, Глінки.

5

Поточний ремонт ліхтарів із заміною  ламп, згідно  заявок  громадян

6

Обкошування пунктів обліку і управління вуличного освітлення