Київська область, Яготинський район

Звіти за 2020 рік

Звіт про роботу підприємства за січень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради "Міськсвітло" інформує про виконані роботи за період з 01.01.2020 по 31.01.2020.

№.з.п

1

Облаштування вуличного освітлення по  вул. Незалежності від №1 до № 9, протяжністю 120м., із  встановленням  ліхтарів  в кількості  - 3шт.

2

Облаштування вуличного освітлення по пров. Яблуневий, протяжністю 150м., із встановленням ліхтарів в кількості  - 3шт.

3

Додаткове встановлення ліхтарів для освітлення тротуарів від вул. Каштанова Алея до вулиці Переяслівська, в кількості - 46штук.

4

Заміна ліхтарів на світлодіодні по вул. Незалежності, в кількості  20 штук.

5

Демонтаж новорічної іллюмінації ялинки на Центральній площі

6

Поточний ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно заявок жителів м.Яготин  в кількості 6 штук (вул. Косяченка, вул. Полтавська та ін.)

Звіт про роботу підприємства за березень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за березень 2020 року.

№.з.п.

1

Заміна ліхтарів на світлодіодні по вулиці Незалежності, від вулиці Каштанова Алея до вулиці Переяслівська в кількості - 20 шт.

2

Встановлення ліхтарів по вулиці Переяслівська, в кількості - 30 шт.

3

Заміна стояків по вулиці Котляревського, в кількості 2 шт.

4

Розчистка ліній електромереж від гілля по вулиці Переяслівська (мікрорайон "Підварки").

5

Заміна щита обліку і управління по вулиці Котляревського.

6

Поточний ремонт ліхтарів з заміною ламп згідно заявок жителів м. Яготин в кількості 14 шт. (вул. Островського, вул. Мономаха, вул. Толстого та ін.).

Звіт про роботу підприємства за квітень 2020 року

Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Міськсвітло» інформує про виконані роботи за квітень 2020 року.

№з.п

1

Облаштування вуличного освітлення по вулиці Незалежності, 7, 9, протяжністю - 200м.

2

Облаштування вуличного освітлення по провулку Комарова, протяжністю - 150м.

3

Розчистка ліній електромереж від гілля по вулицях Незалежності, Переяслівська  та  Пирятинська.

4

Встановлення ліхтарів по вулиці Переяслівська, в кількості  - 30штук.

5

Ревізія та ремонт пунктів включення, в  кількості -12 штук.

6

Поточний ремонт ліхтарів із заміною ламп згідно заявок  громадян - протягом  місяця.

7

Надання послуг  в  селах Супоївка, Ничипорівка та Засупоївка.