Яготинський район, Київська область

Представлення нового начальника Яготинського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділення поліції Головного управління Національної поліції у Київській області

11 квітня начальник Переяслав-Хмельницького відділення поліції Головного управління Національної поліції у Київській області Олег Григорович Петренко представив нового начальника Яготинського відділення поліції, полковника поліції Василя Васильовича Миколаєнка.

З вітальним словом та побажаннями виконання поставлених завдань та здійснення задуманих планів в ім’я розбудови української поліції виступили: прокурор Яготинського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, юрист 1 класу М.В.Шиленко, голова Яготинської районної ради В.Г.Грицай та керуючий справами виконавчого комітету Яготинської міської ради В.А. Галицький.

За інформацією головного редактора газети «Яготин – місто моє».
Більш детальний матеріал читайте в найближчому номері газети «Яготин – місто моє».