Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.

14:58 21.05.2021

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради Бориспільського району Київської області «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині Бориспільського району Київської області».

14:44 21.05.2021

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Проєкту  рішення сесії Яготинської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області"

10:56 11.01.2021