Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

10 Квітня, 2024 р., 15:05
Відповідно до статтей  8, 9, 13  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. № 3089 з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Яготинська міська  рада повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт - проєкт рішення «Про встановлення місцевих податків на території Яготинської міської територіальної громади з 2025 року».
11 Грудня, 2023 р., 13:50
На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проєкту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради «Про встановлення тарифу на проїзд у міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.
23 Вересня, 2022 р., 15:18
На виконання вимог статі 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань, Яготинська міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту рішення Яготинської міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно Яготинської міської територіальної громади».
01 Липня, 2022 р., 16:13
28 Січня, 2022 р., 16:28
06 Серпня, 2021 р., 15:29
На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради  «Про організацію конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Яготин Бориспільського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.
21 Травня, 2021 р., 14:58
На виконання вимог ст. 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій.
21 Травня, 2021 р., 14:44
Рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради Бориспільського району Київської області «Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Яготині Бориспільського району Київської області».
26 Квітня, 2021 р., 12:00
Проєкту рішення  Яготинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків на території Яготинської міської територіальної громади з 2022 року»
11 Січня, 2021 р., 10:56
Проєкту  рішення сесії Яготинської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Яготинської міської територіальної громади Бориспільського району Київської області"