Громадське обговорення

22 Квітня, 2024 р., 12:22
ПРОТОКОЛ№ 5 засідання робочої групи з організаційного забезпечення проведення громадського обговорення кандидатури старости від 18 квітня 2024 року
19 Липня, 2023 р., 14:38
З метою увічнення пам’яті про героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії, збереження національної пам’яті для наступних поколінь про мужність і патріотизм захисників Української держави, Яготинська міська рада запрошує до громадського обговорення майбутню концепцію меморіалу пам’яті українських героїв в м. Яготині. Під час громадського обговорення буде визначено місця розташування меморіалу українським героям в м. Яготині. В м. Яготин на Алеї Слави, по вул. Незалежності, вже існує комплекс пам’ятників, які пов’язані з різними подіями та періодами історії України. Тому створення композиції, яка доповнить вже існуючий меморіальний комплекс, є доцільною.
07 Червня, 2023 р., 08:28
22 Травня, 2023 р., 09:18