Громадське обговорення

13 Червня, 2024 р., 08:42
ПРОТОКОЛ № 4 засідання робочої групи з організаційного забезпечення проведення громадського обговорення кандидатури старости від 12 червня 2024 року
09 Травня, 2024 р., 10:37
Керуючись ст. 541  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком проведення громадського обговорення кандидатури старости у Яготинській міській територіальній громаді, затвердженим рішенням Яготинської міської ради від 29 лютого 2024 року № 5034-62-VIII (далі – Порядок), розпорядженням Яготинської міської ради від 29 лютого 2024 року № 41 «Про робочу групу з організаційного забезпечення проведення громадського обговорення кандидатури старости» (далі – Робоча група), з метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та залучення громадськості до обговорення кандидатур старости в старостинських округах, Яготинська міська рада проводить збір резюме та визначених Порядком документів кандидатури старости Богданівського старостинського округу Яготинської міської ради (с. Богданівка, с. Коптевичівка).
22 Квітня, 2024 р., 12:22
ПРОТОКОЛ№ 5 засідання робочої групи з організаційного забезпечення проведення громадського обговорення кандидатури старости від 18 квітня 2024 року
19 Липня, 2023 р., 14:38
З метою увічнення пам’яті про героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії, збереження національної пам’яті для наступних поколінь про мужність і патріотизм захисників Української держави, Яготинська міська рада запрошує до громадського обговорення майбутню концепцію меморіалу пам’яті українських героїв в м. Яготині. Під час громадського обговорення буде визначено місця розташування меморіалу українським героям в м. Яготині. В м. Яготин на Алеї Слави, по вул. Незалежності, вже існує комплекс пам’ятників, які пов’язані з різними подіями та періодами історії України. Тому створення композиції, яка доповнить вже існуючий меморіальний комплекс, є доцільною.
07 Червня, 2023 р., 08:28