НАГАДУЄМО, ЩО В ГРОМАДІ ПРОВОДИТЬСЯ ОБГОВОРЕННЯ МІСЦЯ ВСТАНОВЛЕННЯ МЕМОРІАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ ЯГОТИНЩИНИ

Дата: 19.07.2023 14:38
Кількість переглядів: 277

Фото без описуЗ метою увічнення пам’яті про героїв, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії, збереження національної пам’яті для наступних поколінь про мужність і патріотизм захисників Української держави, Яготинська міська рада запрошує до громадського обговорення майбутню концепцію меморіалу пам’яті українських героїв в м. Яготині.

Під час громадського обговорення буде визначено місця розташування меморіалу українським героям в м. Яготині.

В м. Яготин на Алеї Слави, по вул. Незалежності, вже існує комплекс пам’ятників, які пов’язані з різними подіями та періодами історії України. Тому створення композиції, яка доповнить вже існуючий меморіальний комплекс, є доцільною.

Важливо, щоб це був сучасний комплекс, з використання якісних та надійних матеріалів. Конструкція меморіалу може доповнюватися інтерактивними технологіями або віртуальними додатками, де за посиланням можна буде ознайомитися з біографією загиблого героя, або дізнатися про історію гарячих точок. Також це може бути композиція, ідея якої полягає в тому, щоб не лише викарбувати імена загиблих, а вписати імена усіх воїнів, які захищають незалежність України.

Попередньо, роботи планують розпочати по закінченню воєнного стану в Україні, але створення концепції займає певний час, тому важливо розпочати обговорення завчасно. Реалізація проєктів буде здійснюватися за кошти бюджету Яготинської міської територіальної громади.

Відповідальна особа за проведення попереднього обговорення: в. о. начальника відділу з питань містобудування та архітектури – Ільчук Аліна Ігорівна (045 75) 5 55 90.

Просимо надсилати пропозиції на електронну адресу: Archiyagotg@ukr.net, або надсилати звернення в паперовому вигляду на адресу: вул. Незалежності 110, м. Яготин, Бориспільський р-н, Київська обл. (07700).

До заяви  просимо додати свої паспортні дані, зразок заяви додається.

Термін прийняття пропозицій 3 місяця (до 24/08/2023).

ЗАЯВА

Презентація щодо можливого місця розташування меморіального комплексу 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора