Відключення електроенергії

25 Червня, 2024 р., 08:58
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ягoтинськa міська територіальна громада. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
21 Червня, 2024 р., 09:31
20 Червня, 2024 р., 08:39
17 Червня, 2024 р., 08:45
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  19, 20 та 21 червня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
14 Червня, 2024 р., 08:53
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  18 червня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
13 Червня, 2024 р., 08:45
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  17 червня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
11 Червня, 2024 р., 13:05
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  15 червня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
10 Червня, 2024 р., 09:14
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  13 червня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
10 Червня, 2024 р., 09:09
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  12 червня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
07 Червня, 2024 р., 13:12
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ягoтинськa міська територіальна громада. У зв'язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах: