Відключення електроенергії

26 Липня, 2024 р., 07:51
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  30 липня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
18 Липня, 2024 р., 07:46
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  22 липня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
08 Липня, 2024 р., 10:13
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 11 липня  2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
08 Липня, 2024 р., 10:04
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  10 липня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
05 Липня, 2024 р., 13:56
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 09 липня  2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
01 Липня, 2024 р., 15:07
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» 05 липня  2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
25 Червня, 2024 р., 09:55
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ягoтинськa міська територіальна громада. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
25 Червня, 2024 р., 08:58
21 Червня, 2024 р., 09:31