Відключення електроенергії

26 Січня, 2024 р., 08:19
22 Січня, 2024 р., 15:36
🚨З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  24 січня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.
22 Січня, 2024 р., 13:26
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити профілактичні роботи у межах Ягoтинськa міська територіальна громада. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:
22 Січня, 2024 р., 13:17
15 Січня, 2024 р., 11:58
12 Січня, 2024 р., 08:19
🚨З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  16 січня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у Яготинській міській територіальній громаді.
11 Січня, 2024 р., 09:53
🚨З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  15 січня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.
08 Січня, 2024 р., 16:49
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  11 січня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.
08 Січня, 2024 р., 08:50
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі»  11 січня 2024 року буде проводити профілактичні роботи у межах Яготинської міської територіальної громади.