Дати, події, новини

23 Квітня, 2024 р., 12:13
19 квітня в багатьох країнах відзначають День проліска. Свято народилося в 1984 році у Великобританії, де містечко Колсбурн-парк володіє найбільшою в світі колекцією цих тендітних провісників весни.
08 Квітня, 2024 р., 16:06
Розвиток туризму неможливий без активного залучення молоді через просвітницьку роботу, а також через вивчення її туристичних вподобань.
22 Березня, 2024 р., 14:29
Триває робота щодо популяризації туризму серед студентської молоді Яготина, привернення уваги до ролі туризму як засобу відпочинку та реабілітації, як перспективного напрямку економічного та бізнесового розвитку громади, а також вивчення потреб молоді щодо змісту туристичних послуг та туристичних продуктів, які потрібно створювати і розвивати в громаді.
18 Березня, 2024 р., 14:38
З метою популяризації туризму серед молоді, привернення уваги до соціального, економічного, культурного, естетичного та реабілітаційного значення туризму 15 березня  спеціаліст І категорії відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради Євдокія Осьмак провела зустріч зі студентами КЗ КОР  «Чорнобильський медичний фаховий коледж».