Зустріч зі студентами КЗ КОР  «Чорнобильський медичний фаховий коледж»

Дата: 18.03.2024 14:38

Фото без описуЗ метою популяризації туризму серед молоді, привернення уваги до соціального, економічного, культурного, естетичного та реабілітаційного значення туризму 15 березня  спеціаліст І категорії відділу культури, туризму та релігій Яготинської міської ради Євдокія Осьмак провела зустріч зі студентами КЗ КОР  «Чорнобильський медичний фаховий коледж».

Студенти вишу - сестри медичні відділення сестринської справи та фельдшери відділення лікувальної справи  взяли участь в анкетуванні з питань розвитку туризму на Яготинщині, зокрема, відповіли на питання про свої уподобання щодо подорожей, визначали найбільш привабливі туристичні об’єкти та локації громади, а також  шляхи покращення дозвілля молоді.