Стратегія розвитку громади

14 Листопада, 2023 р., 09:13
На основі проведеного соціально-економічного аналізу розвитку Яготинської міської територіальної громади за 2020-2023 роки визначено (прогнозовано) такі сильні й слабкі чинники (сторони) та можливі зовнішні впливи (можливості та загрози) на подальший розвиток громади.
17 Липня, 2023 р., 14:19
В рамках розробки Стратегії розвитку Яготинської міської територіальної громади на період до 2027 року робоча група проводить опитування з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Яготинської громади.Заздалегідь дякуємо за приділений Вами час для всієї громади.
17 Липня, 2023 р., 14:14
Шановний мешканцю  Яготинськоїміської територіальної громади!