A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Дата: від до Скинути

Презентація виставки робіт художника

22 вересня в приміщенні Яготинської дитячої школи мистецтв відбулася презентація виставки робіт художника, викладача школи, Бойка Григорія Михайловича. В колі викладачів та учнів школи, спілкувались про життєвий і творчий шлях художника, про мистецтво. І звичайно звучала поезія та музика.

15:18 23.09.2021

ТРИВАЄ ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ У ЯГОТИНСЬКІЙ ГРОМАДІ

23 вересня депутати та члени виконавчого комітету Яготинської міської ради, учні та вчителі ОЗО "Яготинський НВК "СШ - ЗОШ І-ІІІ ст. №2", Яготинської дитячої школи мистецтв, музичної школи та працівники КНП "Яготинська міська центральна лікарня" продовжили озеленення своїх територій в рамках екологічної акції, яка має на меті привернути увагу мешканців Київщини до важливості збереження природної спадщини, підвищити рівень екологічної свідомості людей.

15:09 23.09.2021

Відбулося засідання позачергової сесії Яготинської міської ради

23 вересня відбулося засідання позачергової 17 сесії Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби. В роботі сесії взяли участь: керівний склад апарату та виконавчих органів Яготинської міської ради, представники громадських організацій, засобів масової інформації та жителі Яготинської міської територіальної громади.

14:40 23.09.2021

Всеукраїнська спартакіада державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування

У м. Чорноморськ Одеської області проходить фінальний етап Всеукраїнської спартакіади серед регіональних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

14:36 23.09.2021

Щороку в останню неділю вересня суспільство відзначає Міжнародний день глухих

Мало хто замислюється над тим, що для багатьох недоступно почути шум дощу, музику або голос рідної людини. Глухі люди нітрохи не гірше за інших, а часто навіть перевершують суспільство, виділяючись з натовпу дивовижним даром, подібно великому композитору Бетховену. Тим не менш, глухі і слабочуючі, особливо, якщо мова йде про дітей, гостро потребують підтримки оточуючих і присвячене їм свято значною мірою сприяє цьому.

14:14 23.09.2021

Акція день з рятувальником та поліцейським

Інспекторським складом Бориспільського РУ ГУ ДСНС України в Київській області та працівниками 28-ДПРЧ м. Яготин, спільно з поліцейськими відділення поліції № 2 (Яготин), ювенальними поліцейськими Бориспільського РУП ГУ НП в Київській області 23.09.2021 року провели в ОЗО Яготинська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Яготинської ОТГ інформаційно-профілактичний захід «День з поліцейським та рятівником», де кожна дитина змогла відчути себе справжнім поліцейським чи рятувальником — приміряти обладнання та посидіти у службових автомобілях.

14:08 23.09.2021

Підвищення кваліфікації асистентів учителів

На виконання наказу департаменту освіти і науки від 23.07.2021 № 143 «Про організацію та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників», відповідно до плану роботи з 22 вересня 2021 року Яготинським  центром професійного розвитку педагогічних працівників організовано курси підвищення кваліфікації асистентів учителів для роботи в умовах інклюзивного навчання та з метою підвищення методичного і практичного рівнів професійної компетентності педагогів.

14:00 23.09.2021

Здійснено соціальне інспектування сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Відповідно до плану роботи працівниками центру соціальних служб Яготинської міської ради спільно з службою у справах дітей та молоді Яготинської міської ради 20.09, 22.09 було здійснено соціальне інспектування сімей в складних життєвих обставинах, які знаходяться на обліку в центрі соціальних служб.

10:18 23.09.2021

ЗМІНИ НА КРАЩЕ: РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ПІДЛІТКІВ

22 вересня міський голова Наталія Дзюба разом з першим заступником Олександром Кудрявським, заступником міського голови Оленою Фединою, начальником відділу освіти Світланою Комаренко та начальником відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності Сергієм Дьогтярем провела робочу зустріч із представниками та кураторами проекту "Карочє"

18:11 22.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень