A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Бориспільський район

Дата: від до Скинути

Відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради

На 25 лютого 2021 року заплановано проведення чергової шостої сесії Яготинської міської ради. В ході підготовки до пленарного засідання, з 18 по 24 лютого, на профільних постійних комісіях депутати опрацювали 172 питання, включені до проєкту порядку денного сесії. Попередньо розглянувши та обговоривши питання, члени комісії надали свої висновки та рекомендації щодо бюджетних, земельних, майнових та інших питань. Окрім того, депутати, детально вивчивши, рекомендували внести на розгляд пленарного засідання шостої сесії ще ряд питань, які були напрацьовані та подані розробниками після формування порядку денного.                                                            

18:30 24.02.2021

Сучасні педагогічні інноваційні технології в дошкільній освіті

23 лютого 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради О.Миненок було проведено онлайн засідання творчої групи вихователів-методистів закладів дошкільної освіти на тему: «Інноваційні технології в закладі дошкільної освіти – сучасний погляд на розвиток, навчання та виховання дітей».

16:44 24.02.2021

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЛЬОДУ!

В розпалі сезон риболовлі під льодом, катання на ковзанах на водоймах. Щоб не поповнити список жертв, наполегливо просимо дорослих та дітей дотримуватися таких правил поведінки на льоду:

14:18 24.02.2021

Оприлюднено рекомендації МОН школам для роботи під час адаптивного карантину з 24 лютого

На сайті Міністерства освіти і науки оприлюднено рекомендації МОН для закладів загальної середньої освіти. Документ роз’яснює особливості роботи шкіл під час адаптивного карантину з 24 лютого і наголошує на пріоритетах роботи закладів у цей період.

16:54 23.02.2021

Валерія Коломієць: «Имею право» – дивимось, аби захистити свої права

22 лютого, на телеканалі «ДОМ» стартує нова щоденна програма безоплатних правових консультацій «Имею право». Це соціально-правовий проект, який допоможе людям отримати відповіді на найбільш поширені юридичні запитання. 5-хвилинні консультації громадянам надаватимуть юристи системи безоплатної правової допомоги.

16:18 23.02.2021

Робоча нарада з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень автобусними маршрутами загального користування

22 лютого 2021року в Яготинській міській раді відбулася робоча нарада під головуванням міського голови Наталії Дзюби, з суб’єктами господарювання, які надають послуги з пасажирських перевезень громадським транспортом загального користування в м. Яготині та в межах Яготинської міської територіальної громади.

17:15 22.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень