A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Яготинська міська рада
Київська область, Яготинський район

КП "Яготинське ВУ ВКГ" інформує

В зв’язку з введенням карантину, для зручності здійснення платежів за водопостачання та водовідведення на офіційному сайті КП «Яготинське ВУ ВКГ», адреса сайту (http://яготин-вкг.укр) створено автоматизовану дистанційну систему оплати через Приватбанк та Ощадбанк. Просимо Вас також, для розробки дистанційних систем оплати через інші банки, в коментарях вказати, картками яких ще банків Ви користуєтеся.

16:37 09.04.2020

Укрпошта безкоштовно доставить паски додому

Скоро настануть святкові Великодні дні в умовах карантину.  Укрпошта разом з партнером Київським хлібозаводом пропонує, не ризикуючи здоров’ям, замовити паску додому.

16:07 09.04.2020

Як відбуватиметься святкування головного свята - Великодня

Днями відбулась онлайн-зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій, метою було обговорення формату проведення богослужінь. За результами сторони дійшли згоди з низки питань:

15:23 09.04.2020

Онлайн-лекція "Школа українського перекладу" у відкритому доступі

Днями пройшло перше засідання zoom-студії «Школа українського перекладу», присвячене 130 роковинам від дня народження відомого літературознавця, лідера, «серце і душу неокласиків», майстра сонетної форми і перекладача Миколи Зерова. Гаслом заходу стало «До джерел!».

14:56 09.04.2020

АРХІВИ КИЇВЩИНИ ВСЕ БІЛЬШ ДОСТУПНІ ОНЛАЙН

Незважаючи на продовження карантину, Державний архів Київської області не припиняє роботу та працює над тим, щоб громадянам було зручніше знайомитись із документами, що зберігаються в фондах архіву.

14:35 09.04.2020

Заклади профосвіти мають дистанційно провести атестацію випускників

Якщо державна кваліфікаційна атестація випускників профтехів припадає на період карантину, заклад має організувати її у дистанційній формі. Таке роз’яснення надає Міністерство освіти і науки у листі щодо завершення навчального року в профтехах, який був розісланий сьогодні, 8 квітня 2020 року.

14:16 09.04.2020

МОЗ: Затверджені рекомендації щодо безпечного поховання померлих від COVID-19

У зв’язку зі зростанням кількості летальних випадків від COVID-19 МОЗ Міністерство охорони здоров’я рекомендує тимчасово дотримуватись таких рекомендацій при проведенні ритуальних обрядів:

14:05 09.04.2020

Уряд вніс зміни до карантинних обмежень

8 квітня Уряд вніс зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19, якими, зокрема, уточнено перелік об'єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції. Також Кабінет Міністрів затвердив порядок обов'язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (самоізоляторів).

12:35 09.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень