Регіональні новини

26 Квітня, 2024 р., 12:19
Хлопці та дівчата змагались за право називати себе найкращими в районі та представляти Бучанщину в обласних змаганнях пліч-о-пліч.
26 Квітня, 2024 р., 07:57
Шість команд черлідерок виборювали право представляти Фастівський район на обласних змаганнях Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Змагання пройшли у Калинівській громаді.
26 Квітня, 2024 р., 07:54
Команди дівчат та хлопців змагались у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч з баскетболу.
26 Квітня, 2024 р., 07:50
У зональному етапі визначились чотири найсильніші команди Білоцерківського району, які змагались за кубок третього етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч із футзалу.
25 Квітня, 2024 р., 14:11
​​«Хартія» виникла як добровольчий підрозділ на початку повномасштабної війни. Бійці «Хартії» обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон із РФ під час контрнаступу у вересні 2022-го.
25 Квітня, 2024 р., 07:48
Обухівщина знову з переможцями! Чарівні черлідерки та надшвидкі школярі у спортивному орієнтуванні сьогодні змагались у Кагарлику за кубок третього етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
24 Квітня, 2024 р., 16:01
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».
24 Квітня, 2024 р., 07:31
Сьогодні у Вишгородському ліцеї «Сузір’я» провели 3 етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Захід відвідав перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко, директор Департаменту масового спорту та здоров’я нації Міністерства молоді та спорту України Сергій Тимофєєв та представники Вишгородської РДА.
23 Квітня, 2024 р., 17:31
🏀У Білоцерківському районі пройшли фінальні змагання з баскетболу у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
23 Квітня, 2024 р., 10:08