Регіональні новини

23 Липня, 2024 р., 10:34
Процедуру отримання ваучера можна умовно розділити на декілька кроків.
23 Липня, 2024 р., 08:22
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко показав, як виглядає після відбудови один із пошкоджених будинків в Бучі. Відео відновленої багатоповерхівки за адресою Енергетиків, 2 він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.
23 Липня, 2024 р., 08:18
XXXIII Олімпіада відбуватиметься в Парижі з 26 липня по 11 серпня. До офіційної делегації України всього увійшли 297 осіб, з них – 140 спортсменів та спортсменок.
22 Липня, 2024 р., 10:12
20 липня почала працювати урядова «гаряча лінія» 15-49 під назвою «СТРУМ», на яку можуть звертатися громадяни та бізнес для розв'язання питань, пов’язаних з енергетичною галуззю, зокрема щодо питань встановлення альтернативних джерел енергії для забезпечення власної енергонезалежності.
22 Липня, 2024 р., 10:08
Представники південнокорейської корпорації KIND разом із заступницею голови Київської ОДА Лесею Карнаух відвідали атаковану росіянами дитячу лікарню Охматдит.
19 Липня, 2024 р., 15:11
Відомий турецький виробник енергетичного обладнання Dalgakiran інвестував майже 400 млн грн у нові потужності на Київщині. Завдяки міжнародним партнерам у Бучанському районі завершили будівництво заводу «Далгакиран компресор Україна». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
17 Липня, 2024 р., 16:07
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко проінспектував відбудову дитсадка «Джерельце» в Броварах. Його почали відновлювати восени минулого року.  У січні 2023 року на території садка розбився вертоліт ДСНС із посадовцями МВС на борту. Через вибух і пожежу заклад був сильно пошкоджений та частково зруйнований.
17 Липня, 2024 р., 16:03
У рамках реалізації обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» для комунальних закладів освіти вже передали 187 комплектів спортивного інвентарю. Зокрема, 66 таких наборів вручили сьогодні у Борисполі. На заході були присутні перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко, представники Бориспільської РДА, територіальних громад та закладів освіти Бориспільського району.
17 Липня, 2024 р., 11:41
Внаслідок російської військової агресії у Бучанському районі було пошкоджено або зруйновано понад 18,8 тисячі об’єктів. Наразі активно триває процес відбудови за урядовими програмами, за сприяння міжнародних організацій та фондів. Зокрема, в Макарові проводять капітальний ремонт 5-поверхового будинку за адресою: вулиця Садова, 1. Роботи виконують коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
16 Липня, 2024 р., 07:46
Київщина продовжує відновлювати об’єкти, пошкоджені внаслідок ведення бойових дій. Один з них — багатоквартирний будинок в Ірпені на 149 квартир, за адресою: вулиця Котляревського, 52-а. До війни тут мешкало понад 380 людей. Капітальний ремонт триває коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Замовником робіт є Департамент регіонального розвитку Київської ОВА.