Регіональні новини

03 Травня, 2024 р., 14:36
Група «Прозорість та підзвітність» рекомендувала Пристоличній сільській раді розірвати договір на капітальний ремонт водогону в селі Проліски через можливу завищену вартість. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
03 Травня, 2024 р., 08:48
Броварський район чекає четвертого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч!
02 Травня, 2024 р., 13:38
Юні спортсмени та спортсменки з Пірнівської, Петрівської, Поліської, Вишгородської, Іванківської, Димерської та Славутицької громади зіграли свої найкращі баскетбольні матчі.
02 Травня, 2024 р., 13:35
Понад місяць хлопці та дівчата боролися між собою за право називати себе найкращими в Обухівському районі. Матч за матчем, чарівні виступи черлідерок, змагання орієнтувальників – і найкращих обрано!
02 Травня, 2024 р., 13:32
На Київщині завдяки міжнародним партнерам вже встановили майже 15 тис. вікон у пошкоджених росіянами об’єктах. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
30 Квітня, 2024 р., 11:35
Третій етап Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч завершився на Бориспільщині.
30 Квітня, 2024 р., 09:32
В Ірпені на Гостомельському шосе, 22 триває капітальний ремонт житлового чотириповерхового будинку з мансардним поверхом. До війни у 40 квартирах тут мешкало понад 100 осіб. Будинок відновлюють коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
30 Квітня, 2024 р., 09:30
Бучанщина одна з перших готова вриватись в обласний етап. Сім найкращих команд району невпинно тренуються, аби здолати суперників та стати найкращими на Київщині.
30 Квітня, 2024 р., 09:25
У селі Мироцьке, що в Бучанському районі, відновили житловий двоповерховий будинок. На об’єкт завітали перший заступник голови КОДА Микола Бойко, президент та засновник ФОНДУ GEM Майкл Каппоні, Представниця УВКБ ООН в Україні ⁠Кароліна Ліндхольм Біллінг та представники Бучанської територіальної громади.
30 Квітня, 2024 р., 09:24
Чотири найкращі команди району змагались за кубок третього етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.