Регіональні новини

03 Липня, 2024 р., 14:06
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко звернувся до мобільних операторів вжити всіх заходів і забезпечити безперебійний звʼязок навіть за відсутності світла. Це питання обговорили на засіданні штабу Ради оборони Київської області за участі представників мобільних операторів Vodafone, Київстар та Lifecell.
02 Липня, 2024 р., 07:46
З початку 2024 року на Київщині прийнято 410 позитивних грантових рішень на суму понад 98 млн грн, які передбачають створення 898 нових робочих місць.
28 Червня, 2024 р., 08:12
У Київській області триває відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок російської військової агресії. Зокрема, активно відбудовуються заклади освіти, серед яких — ліцей імені Миколи Зерова у Баришівці. Цей ліцей є одним із найбільших закладів загальної середньої освіти у громаді та налічує майже 950 учасників освітнього процесу.
28 Червня, 2024 р., 08:10
«Організація стажування молоді в органах публічної влади» — новий освітній серіал на Дія.Освіта для публічних службовців, що допоможе ефективно залучити молодих спеціалістів до роботи в органах місцевого самоврядування.
28 Червня, 2024 р., 07:40
1. За яких умов надаються компенсації роботодавцям фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю?
27 Червня, 2024 р., 14:11
🌐 Бібліотеки — простори для навчання впродовж життя, що можуть допомогти побудувати цифрову державу.
26 Червня, 2024 р., 10:33
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» звернувся до представників правоохоронних органів, які входять до цієї групи, з проханням перевірити інформацію щодо нанесення збитків майже на 20 млн грн, виділених на відновлення Бородянки, та, у разі її підтвердження, розпочати кримінальне провадження. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
26 Червня, 2024 р., 10:28
25 червня 2024 року наша держава стала на омріяний шлях – офіційно розпочато переговори про членство в Європейському Союзі. Цей день – знаменна віха в історії нашої країни. І він став можливим завдяки незламності, стійкості українського народу, його героїзму та єднанню. Про це написав на своїй сторінці у Facebook начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.
25 Червня, 2024 р., 13:01
Пропонуємо за допомогою електронного кабінету роботодавця подати онлайн форми звітності (3-ПН, 4-ПН, 1-ПА)  https://is.gd/RZrkmM.
24 Червня, 2024 р., 15:30
Начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко на засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» звернувся до правоохоронних органів, які входять до цієї групи, з проханням розпочати кримінальне провадження за ст. 191 КК України «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем» щодо двох підрядників, які відбудовували будинок в Гостомелі та дитсадок у Бишеві. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.