Регіональні новини

19 Квітня, 2024 р., 13:44
Відразу два фінали з баскетболу серед команд дівчат та юнаків пройшли в Переяславі.
19 Квітня, 2024 р., 13:38
У Київській ОДА відбулась чергова нарада робочої групи «Прозорість та підзвітність» під головуванням першого заступника голови КОДА Миколи Бойка. Серед учасників наради також були представники правоохоронних органів та Головного управління ДПС у Київській області. Під час наради розглянули низку питань, що стосуються належного використання земельних ресурсів та сплати податків.
19 Квітня, 2024 р., 08:10
Обухівщина готова у бій за кубок із футзалу четвертого етапу Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
19 Квітня, 2024 р., 07:27
Відповідний механізм передбачений урядовою програмою.
18 Квітня, 2024 р., 14:36
«Хартія» виникла як добровольчий підрозділ на початку повномасштабної війни. Бійці «Хартії» обороняли Харківщину та одні з перших вийшли на кордон із РФ під час контрнаступу у вересні 2022-го.
18 Квітня, 2024 р., 14:02
Наразі на Київщині відновлено майже 17,5 тисяч об’єктів із понад 29 тисяч пошкоджених. Відбудова триває за урядовими програмами, коштом обласного та місцевих бюджетів, за сприяння міжнародних партнерів та фондів. Зокрема, коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії у пристоличному регіоні буде відновлено 97 об’єктів. Один із них — багатоповерхівка на вулиці Комарова, 38 у Милі, що в Бучанському районі.
18 Квітня, 2024 р., 08:22
Вісім команд Білоцерківського району змагались у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. 93 черлідерки зійшлись в боротьбі за першість та вихід у обласні змагання.
17 Квітня, 2024 р., 15:04
Купувати продукцію українського виробництва — це стимулювати свою, а не чужу економіку. Це важливо як на побутовому рівні, коли купуєш одяг чи продукти в магазині, так і під час підготовки великих закупівель через тендери.
16 Квітня, 2024 р., 16:56
Група «Прозорість та підзвітність» рекомендувала Вишневій громаді направити на експертизу проєктно-кошторисну документацію трьох обʼєктів, тендери за якими викликали резонанс. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.
16 Квітня, 2024 р., 15:26
Найкращі баскетбольні клуби можуть вже шукати своїх майбутніх гравців серед учасників Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч. Наші юні спортивні таланти викладаються на повну.