Регіональні новини

04 Червня, 2024 р., 08:07
У Київській області триває відновлення об’єктів, що були пошкоджені внаслідок російської збройної агресії. Зокрема, активно відбудовуються школи та дитячі садки. Одним із об’єктів, де наразі проводиться ремонт, є Макарівський ліцей №1, що розташований у Бучанському районі. Роботи виконуються за фінансування Європейського інвестиційного банку. Замовником є Департамент регіонального розвитку КОВА.
04 Червня, 2024 р., 07:52
Група «Прозорість та підзвітність» розглянула три тендери щодо проведення робіт на трьох об’єктах Київщини. Разом з правоохоронцями, представниками податкової служби області, громадами розглянули звернення від Громадської організації «Платформа громадський контроль» щодо проведення капітального ремонту садочка «Дюймовочка» у Василькові, реконструкції водопровідної мережі в с. Старі Петрівці Вишгородського району та укриття в Борисполі.
03 Червня, 2024 р., 08:22
Попереду – літні канікули. А це значить, що діти частіше вибиратимуться на прогулянки без батьків і можуть опинитися поруч з лініями електропередачі чи самостійно користуватись електроприладами.
02 Червня, 2024 р., 15:00
Сьогодні, 2 червня, на Контрактовій у Києві відбулася урочиста церемонія жеребкування 5-ого всеукраїнського етапу наймасштабніших учнівських змагань країни!
30 Травня, 2024 р., 16:20
На Київщині активно триває відновлення об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій. Роботи фінансуються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Один з таких будинків на 70 квартир ремонтують у Бучі за адресою вулиця Нове Шосе, 5.
30 Травня, 2024 р., 11:41
Експортно-кредитне агентство (ЕКА) пропонуватиме два страхових продукти: страхування прямих інвестицій для інвесторів та страхування інвестиційних кредитів для банків.
30 Травня, 2024 р., 07:49
30 травня відключень електроенергії на Київщині не планується
29 Травня, 2024 р., 12:50
Київщина нарощує темпи облаштування військових інженерно-технічних фортифікаційних споруд та ліній невибухових загороджень.