Регіональні новини

15 Квітня, 2024 р., 12:45
Вісім команд з Баришівської, Броварської, Березанської, Великодимерської, Зазимської, Згурівської, Калинівської та Калитянської громад змагались за першість на районному рівні.
15 Квітня, 2024 р., 12:41
У третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг на Київщині вже взяли участь 1360 школярів. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.
15 Квітня, 2024 р., 12:40
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».
15 Квітня, 2024 р., 12:37
Наразі в пристоличному регіоні зафіксовано понад 29 тисяч пошкоджених та зруйнованих об’єктів. Однією з найдієвіших програм з відбудови є урядова програма єВідновлення. В рамках всіх трьох етапів програми вже прийняті позитивні рішення на загальну суму 6 млрд 743 млн грн. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Київської ОДА Микола Бойко.
15 Квітня, 2024 р., 12:34
В Ірпені сьогодні, 12 квітня,  стартували змагання в рамках третього етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» зі спортивного орієнтування.
12 Квітня, 2024 р., 15:19
Якщо ви прагнете захистити свою сім’ю та свій дім — приходьте в «Хартію». Бригада готова дати вам усе можливе, аби зробити з вас фахового військового, бо «Хартія» — це:
12 Квітня, 2024 р., 15:05
Купуючи продукцію українських виробників, українці не лише прямо підтримують економіку країни, але й роблять можливою підтримку армії, адже майже всі податки під час вторгнення спрямовані саме на це. Цей ефект на економіку та суспільство є настільки суттєвим і відчутним, що можна сміливо говорити про те, що купуючи українське, ми буквально плюсуємо своє.
12 Квітня, 2024 р., 13:13
Група «Прозорість та підзвітність» вивчає резонансні закупівлі у Вишневій громаді. Йдеться про дві тендерні закупівлі. Зокрема, щодо будівництва протирадіаційного укриття на території ліцею «Лідер» у селі Крюківщина, а також повторний тендер щодо реконструкції старого кінотеатру у Вишневому під приміщення мерії.
12 Квітня, 2024 р., 08:04
Гаряче було одразу на трьох спортивних майданчиках. Три волейбольні команди юнаків, три команди дівчат із волейболу та шість команд з черліденгу завзято виборювали право представляти Бориспільщину у наступному етапі.