Регіональні новини

04 Квітня, 2024 р., 15:36
Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі завершили відновлення ліній 10 кВ, які були пошкоджені внаслідок буревію на Київщині. Сильний вітер, що не вщухав протягом двох діб 2-3 квітня, призвів до масового падіння конструкцій будівель, дерев, та сухих гілок на лінії електропередачі та їх обриву. Енергетики працювали цілодобово, щоб якнайшвидше повернути світло в домівки мешканців Київщини.
03 Квітня, 2024 р., 16:24
2 квітня у Фастівському районі розпочато проведення ІІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» На базі Борівського академічного ліцею Фастівської міської ради та Боярського академічного ліцею «Гармонія» відбулися півфінальні змагання з футзалу.
03 Квітня, 2024 р., 10:18
Боротьбу за право називатися найсильнішими на рівні району розпочинають 377 команд. Серед них 68 команд з футзалу, 131 команда з волейболу, 104 баскетбольні команди, 29 команд зі спортивного орієнтування та – 45 команд з черліденгу.
02 Квітня, 2024 р., 14:44
Сьогодні ми відзначаємо другу річницю звільнення Київщини від російських військ. Це важливий момент у новітній історії України, що нагадуватиме завжди про нашу мужність та єдність у боротьбі за свободу.
02 Квітня, 2024 р., 14:17
У Київській області триває відбудова об’єктів, пошкоджених внаслідок бойових дій. Зокрема, активно відновлюються заклади освіти. Один з них — Плосківський ліцей, що у Великодимерській громаді. Роботи відбуваються коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
01 Квітня, 2024 р., 13:53
Українці та українки можуть скористатися послугами Державної служби зайнятості онлайн, витративши всього від 5 до 20 хвилин свого часу.
01 Квітня, 2024 р., 09:02
Сьогодні Президент України Володимир Зеленський разом з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком, заступником керівника Офісу Президента Олексієм Кулебою та начальником Київської ОВА Русланом Кравченком відвідав Ірпінь.
01 Квітня, 2024 р., 08:58
Команди зі спортивного орієнтування юнаків та дівчат з Богуславського ліцею №3 представлять громаду у наступному етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч.
01 Квітня, 2024 р., 08:48
Київщина продовжує активну роботу з облаштування укриттів в закладах освіти.
01 Квітня, 2024 р., 08:45
Київщина продовжує нарощувати роботи з облаштування фортифікаційних споруд. Наразі захист наших кордонів – одна з головних цілей політики безпеки. Розбудовуємо оборонні рубежі та облаштовуємо ефективну систему інженерних загороджень, щоб мешканці Київщини почували себе в максимальній безпеці. Про це під час брифінгу розповів начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.