Рятувальники інформують

19 Лютого, 2024 р., 10:06
18 лютого о 13:00 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про те, що на річці Малий Супій в м. Яготин, на поверхні води знаходиться тіло людини. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
19 Лютого, 2024 р., 10:05
18 лютого 2024 року о 02:47 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі,  м. Яготин, вул. 24 Серпня. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
13 Лютого, 2024 р., 13:35
13 лютого 2024 року о 10 год. 29 хв. до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району від чергового національної поліції надійшло повідомлення, про необхідність відкривання дверей приватного житлового будинку с. Федорівка, вул. Козацька.
15 Грудня, 2023 р., 08:53
14 грудня 2023 о 17 год. 40 хв.  до оперативно-диспетчерської служби 28-ДПРЧ 6-ДПРЗ м. Яготин, надійшло повідомлення про те, що автомобіль швидкої медичної допомоги потребує допомоги через негоду.
12 Грудня, 2023 р., 15:35
12 грудня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Сотниківка, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Сотниківського старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, електромережі, побутових приладів), попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети  та вручено пам’ятні листівки.
12 Грудня, 2023 р., 15:19
12 грудня 2023 року рятувальники Бориспільського району провели «Єдиний урок безпеки» для дітей Супоївської гімназії Яготинської міської ради, на якому роз’яснили дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки, розповіли алгоритм дій при отримані сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів, а також правила безпеки в побуті та на кризі. Дітки активно відповідали на питання, приймали участь в інформативному уроці та на останок отримали від рятувальників листівки на протипожежну тематику.
12 Грудня, 2023 р., 09:09
10 грудня 2023 року о 17:03 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі, м. Яготин, вул. Привокзальна. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
20 Листопада, 2023 р., 16:30
20 листопада 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Капустинці, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Капустинцького старостинського округу. В ході відпрацювання здійснено перевірку житлових будинків багатодітних сімей, одиноких, неблагонадійних сімей та інвалідів, проведено бесіду на теми Безпека у побуті (пічне опалення, поводження з газом, альтернативних джерел енергії, електромережі, побутових приладів), попередження пожеж в екосистемах, увага вибухонебезпечні предмети  та вручено пам’ятні листівки.
20 Листопада, 2023 р., 14:35
19 листопада 2022 року о 20 год. 52 хв.  до оперативно-рятувальної служби міста Яготина надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що виникла в Бориспільському районі, м. Яготин, вул. Дарницька (на повороті на вул. Шевченка). На місце події було направлено  відділення 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю на місце події з’ясувалося, що між собою зіткнулися два автомобіля CHEVROLET Aveo та Volkswagen Bora. Рятувальники за допомогою аварійно-рятувального обладнання деблокували потерпілого з автомобіля CHEVROLET Aveo та передали працівникам швидкої допомоги для госпіталізації до КНП "Яготинська центральна міська лікарня".
20 Листопада, 2023 р., 14:33
20 листопада 2023 року о 04:56 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі, с. Фарбоване, вул. Радіозаводська. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.