Рятувальники інформують

20 Жовтня, 2023 р., 08:46
19 жовтня2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Двірківщина, Яготинської міської територіальної громади.
16 Жовтня, 2023 р., 15:45
16 жовтня 2023 року  рятувальники Бориспільського району провели «Єдиний урок безпеки» для дітей Панфильської філії Яготинського ліцею №2 Яготинської міської ради, на якому роз’яснили дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки, розповіли алгоритм дій при отримані сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів, а також правила безпеки в побуті.
16 Жовтня, 2023 р., 10:13
13 жовтня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Панфили, Яготинської міської територіальної громади.
12 Жовтня, 2023 р., 15:44
11 жовтня 2023 року о 20:04 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі, м. Яготин, вул. Кільцева. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
11 Жовтня, 2023 р., 14:52
10 жовтня 2023 року працівниками Бориспільського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання населеного пункту с. Ничипорівка, Яготинської міської територіальної громади. Також до відпрацювання було залучено старосту Ничипирівського старостинського округу.
10 Жовтня, 2023 р., 11:58
10 жовтня 2023 року рятувальники Бориспільського району провели «Єдиний урок безпеки» для дітей  в Ничипорівському навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Яготинської міської ради, на якому роз’яснили дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки, розповіли алгоритм дій при отримані сигналу «Повітряна тривога» та правила поводження при виявлені вибухонебезпечних предметів, а також правила безпеки в побуті.
09 Жовтня, 2023 р., 10:14
08 жовтня 2023 року о 09:39 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі, м. Яготин, вул Київська. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
09 Жовтня, 2023 р., 10:11
07 жовтня 2023 року о 20:47 до оперативно – диспетчерської служби м. Яготин надійшло повідомлення про пожежу в Бориспільському районі, м. Яготин, вул. Мічуріна. На місце виклику негайно направлено черговий караул 28 – ДПРЧ м. Яготин.
06 Жовтня, 2023 р., 09:56
06 жовтня о 08:49 до оперативно-диспетчерської служби Бориспільського району надійшло повідомлення про те, що у криницю впав кіт за адресою: м. Яготин, вул. Достаєвського. На місце події виїхали рятувальники 28-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яготин.
04 Жовтня, 2023 р., 14:00
03 та 04 жовтня 2023 року в пожежно-рятувальну частину міста Яготин завітали учні Яготинського ліцею №3 Яготинської міської ради. Під час екскурсії працівники Служби порятунку розповіли дітям правила пожежної безпеки, особливу увагу звернули на причини виникнення пожеж та їх запобігання, а також розповіли як правильно діяти у випадку пожежі. Учні мали можливість ознайомитись з професією вогнеборця, краще зрозуміти важливість та героїчність цієї професії. Рятувальник пожежної частини розповів школярам про виїзди на ліквідації надзвичайних подій , та як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталась техніка та обладнання пожежного автомобіля, школярі фотографувались поруч та мали змогу роздивитись бойовий одяг, в якому працюють пожежні.