17 Січня, 2024 р., 11:14
16 січня 2024 року в малій залі засідань Яготинської міської ради , під головуванням першого заступника міського голови Олександра Кудрявського, відбулося засідання постійної комісії з питань, пов’язаних з найменуванням/ перейменуванням вулиць, площ, алей, провулків, демонтажу або перенесення пам’ятників, стел тощо, розташованих на території Яготинської міської територіальної громади (далі – Комісія)
14 Вересня, 2023 р., 15:59
До відома населення Яготинської міської територіальної громади
11 Квітня, 2023 р., 15:36
Сьогодні  11.04.2023 року в малому залі Яготинської міської ради відбулося засідання архітектурно містобудівної ради.
16 Березня, 2023 р., 08:39
«Детальний план території з метою визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, м. Яготин, Бориспільського району, Київської області, орієнтовною площею 0.1000 га»
27 Січня, 2023 р., 15:28
Яготинська міська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проєкту документа державного планування містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку «Детальний план території з метою будівництва комплексу з проведення профілактичного карантинування та вирощування свиней на території Яготинської територіальної громади Бориспільського району Київської області (за межами населеного пункту)» відповідно до вимог Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку".