Пошук

Антикорупційна політика

 

Ресурс сторінки Офісу розбудови доброчесності: https://www.facebook.com/prosvita.nazk.

Ресурс сторінки Національного агенства: https://www.facebook.com/NAZKgov.

Ресурс Telegram каналу Національного агенства: 

Дані контакт-центру для допомоги декларантам: +38(044)2000694 та електронної скриньки для вирішення технічних питань: support@nazk.gov.ua.


План заходів щодо забезпечення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та здійснення антикорупційних дій на 2023 рік у Яготинській міській раді та її виконавчих органах


Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції від 21.10.2022 р. №13


Про внесення змін до Закону України "Про запобігання корупції" щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану


Про особливості застосування законодавства у сфері запобігання корупції щодо вартості подарунків в умовах воєнного стану


Кампанія декларування 2022 року відтерміновується до перемоги над рашистькими окупантами. Декларацію за 2021 рік можна подавати протягом трьох місяців із дня закінчення воєнного стану. Також зміщуються терміни подання повідомлень про суттєві зміни в  майновому стані  та повідомлень про відкриття рахунку в установі банку нерезидента  - їх потрібно буде подати протягом трьох місяців із дня закінчення воєнного стану. Зараз потрібно звільнити нашу державу від російських загарбників, а декларування відкладемо до відновлення миру на нашій землі.   СЛАВА УКРАЇНІ!                                

 Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції 


РОЗ’ЯСНЕННЯ  НАЗК на час воєнного стану:

Роз’яснення НАЗК від 28.02.2022 р. №2 

Роз’яснення НАЗК від 01.03.2022 р. №3  

Роз’яснення НАЗК від 07.03.2022 р. №4 

Роз’яснення НАЗК від 14.03.2022 р. №5  

Роз’яснення НАЗК від 12.05.2022 р. №7 

Роз’яснення НАЗК від 05.12.2022 р. №14


Як декларувати місце проживання в період війни?


Декларанти можуть дізнатися майже все необхідне про свої активи: НАЗК оновило функцію «Дані для декларації» та додало інформацію про доходи 


Наказ НАЗК від 10.12.2021 р. №794/21 "Про затвердження Типової антикорупційної програми юридичної особи"


РОЗ'ЯСНЕННЯ НАЗК від 29.12.2021 р. №11 щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю ( подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунку)


План заходів виконавчого комітету Яготинської міської ради щодо запобігання корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією, на 2022 рік

Про затвердження Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Яготинській міській раді та визначення уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції

Положення про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції у Яготинській міській раді 


Роз'яснення НАЗК від 19.11.2021 р. №10   щодо особливостей реалізації заборони на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування (стаття 54 Закону України "Про запобігання корупції") та відповідальності за прийняття рішень щодо осіб, які прийняли такі пільги, послуги і майно


Внесено зміни до статті 23 Закону України "Про запобігання корупції" стосовно обмежень щодо одержання подарунків


Про затвердження Загальних правил етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування


Оновлено Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування


ІНФОРМАЦІЯ, ЯКА ЗАЗНАЧАЄТЬСЯ В ДЕКЛАРАЦІЇ


Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

01 Лютого, 2023 р., 12:12
Особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством (ст. 45 ЗУ «Про запобігання корупції»).
01 Лютого, 2023 р., 11:21
Через повномасштабне вторгнення росії кампанія декларування 2023 року нетипова та складна для багатьох декларантів. Зокрема, і тому, що багато українців втратили свої домівки та були змушені їхати разом із родинами в пошуках безпечного місця.
25 Січня, 2023 р., 11:25
Минулого року ви звільнилися з державної служби або іншої посади, яка передбачала обов’язок декларування? Тоді не забудьте, що у 2022 році вам потрібно подати ще одну декларацію.  
25 Січня, 2023 р., 11:21
Заповнення нової декларації на основі попередньої — один із найзручніших способів швидко подати декларацію. Проте навіть якщо ви заповнюєте нову декларацію на основі раніше поданої, не варто втрачати пильність.
25 Січня, 2023 р., 11:20
Щороку до Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) надходить близько 800 тис. декларацій. Завдяки аналізу ризиків у деклараціях IT-інструментами ми визначили помилки, яких найчастіше припускаються декларанти під час заповнення документа.
25 Січня, 2023 р., 11:15
Відповідаємо — ні, не обов’язково.
05 Січня, 2023 р., 11:26
Через повномасштабне вторгнення росії кампанія декларування 2023 року нетипова та складна для багатьох декларантів. Зокрема, і тому, що багато українців втратили свої домівки та були змушені їхати разом із родинами в пошуках безпечного місця.
13 Вересня, 2022 р., 10:37
Статтею 26  Закону України «Про запобігання корупції» встановлено обмеження після припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави, місцевого самоврядування, а саме:
28 Липня, 2022 р., 11:06
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) завжди йде назустріч доброчесним посадовцям. Саме для них Агентство щороку покращує функціонал Реєстру декларацій та намагається спростити механізм подачі декларації в межах законодавства.
27 Березня, 2022 р., 11:16
У зв’язку з численними зверненнями Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) нагадує посадовцям — під час війни можна не подавати декларації й повідомлення про суттєві зміни в майновому стані та відкриття валютного рахунку в банку-нерезиденті.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора