26 Липня, 2024 р., 12:46
Серед кількох проєктів, надісланих на конкурс «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади» та присвячених пам’ятнику молодому Кобзареві, журі найвище оцінило роботу, яку  підготувала Дарина Мусіяка - вихованка гуртка «Літературне краєзнавство» Яготинського будинку дитячої та юнацької творчості Яготинської міської ради за наукового керівництва директора закладу Наталії Остапенко.
25 Липня, 2024 р., 09:46
Автором опису цієї привабливої туристичної локації Яготинщини є Олександра Андрусяк – студентка  1-го курсу Національного університету «Одеська юридична академія», яка навчається на факультеті журналістики.
24 Липня, 2024 р., 16:31
Ця робота студента Фахового коледжу при Яготинському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» Антона Свестуна розповідає про одну з відомих археологічних пам’яток Яготинщини – курган Телепень, який описаний класиками української літератури та овіяний легендами і напівміфічними історіями.
24 Липня, 2024 р., 09:03
Головне управління ДПС у Київській області з метою залучення платників податків громади  до листування з податковим органом через електронний кабінет  інформує про наступне.
23 Липня, 2024 р., 16:48
Справжньою зіркою нашого туристичного конкурсу стала Олександра Тищенко. Тож пропонуємо ознайомитися зі ще однією роботою наймолодшої учасниці «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади». Цього разу вона разом зі своєю наставницею Вікторією Віталіївною намагаються через історичні факти привідкрити таємницю яготинських печер, нерозгадану до сьогодні.
22 Липня, 2024 р., 14:31
Продовжуємо висвітлювати кращі роботи учасників конкурсу «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади».
22 Липня, 2024 р., 14:29
У Яготинській громаді триває підготовка господарського комплексу, об’єктів соціально-культурного призначення та об’єктів у сфері торгівлі, громадського харчування та надання послуг населенню громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 року відповідно до Плану заходів з підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Яготинської міської територіальної громади.
18 Липня, 2024 р., 15:19
3-тє місце в конкурсі «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади» посіла робота Олександри та Вікторії Миколаївни Тищенків «Неймовірна природа – гордість Яготинщини», якій журі віддали 520 балів.
17 Липня, 2024 р., 16:55
Сьогодні почалася Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів страхових послуг "Знай свої права: страхування", яку організовує Національний банк України.
17 Липня, 2024 р., 10:00
Всього 1 бал відділяє цю роботу, яка посіла друге місце, від роботи переможця конкурсу «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади».