Новини громади

27 Лютого, 2024 р., 17:04
В ході підготовки до чергової 62 сесії Яготинської міської ради, відбулися засідання постійних комісій за участю секретаря міської ради Володимира Гончара, першого заступника міського голови Олександра Кудрявського та заступників міського голови Сергія Овчаренка і Олени Федини, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Володимира Галицького, керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів Яготинської міської ради.
27 Лютого, 2024 р., 15:57
Відкриття територіального етапу змагань "Пліч-о-пліч Всеукраїнських шкільних ліг" у Яготинській громаді відбулося з великим захопленням.
20 Лютого, 2024 р., 09:00
В Україні 20 лютого вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Саме в ці дні, 10 років тому, під час Революції гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піка. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану. З 18 по 20 лютого 2014 року на Майдані загинуло 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. 11-го лютого 2015 року Указом президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам'ятний день – Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської та національної відваги та самовідданості, сили духу та стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.
15 Лютого, 2024 р., 09:36
Комісія розпочала щоквартальну перевірку обʼєктів фонду захисних споруд цивільного захисту на предмет загального експлуатаційного стану та доступності до них.
14 Лютого, 2024 р., 13:38
В рамках ініціативи Міністерства економіки України з дерегуляції господарської діяльності Урядом України розпочато масовий перегляд регуляторних інструментів для бізнесу, метою якого є максимальне спрощення дозвільної процедури та полегшення життя підприємцям.
13 Лютого, 2024 р., 08:00
12 лютого відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Олександра Кудрявського.
09 Лютого, 2024 р., 15:44
Зимовий час -  чудова пора! У різні роки зима приходить до нас по – різному, іноді вона тихо і привітно з’являється одна, а іноді – зі своїми лихими супутниками: морозами, вітром і хуртовиною. З настанням зимового періоду починаються снігопади, тому першочерговою задачею в утриманні об’єктів благоустрою громади є регулярне прибирання снігу, криги, видалення бурульок та вжиття протиожеледних заходів, тощо.
09 Лютого, 2024 р., 10:05
07 лютого 2024 року відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Яготинської міської ради під головуванням начальники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради.
09 Лютого, 2024 р., 09:54
Працівники Служби у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради  08  лютого 2024 року  взяли участь в  комплексній онлайн нараді зі службами у справах дітей (та сім’ї) Київської області, щодо соціально-правового захисту дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування за підсумками 2023 року під головуванням начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації Ірини Антошко  за участю заступників начальника Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації Світлани Пархомчук та Надії Шандро, спеціаліста Служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації Анни Бусленко.