Новини громади

08 Квітня, 2024 р., 16:16
Весна вже помітно заявляє про себе теплим сонечком, зеленими бруньками на деревах та розквітлим первоцвітом. А значить – час і собі ставати більш активними та наводити лад у своєму місті. Тому квітень – це традиційний період наведення чистоти. Впоратися з усім самотужки при всій старанності працівники комунального підприємства «Комунальник» не в змозі, тож добре було б долучитися до такої корисної справи усім небайдужим громадянам, хто хоче бачити своє місто красивим і охайним. З цією метою щороку в Яготинській громаді проходять весняні толоки з благоустрою та акції «За чисте довкілля», в яких беруть участь усі свідомі та активні мешканці – від представників міської влади й депутатів – до учнів шкіл, трудових колективів та підприємців.
08 Квітня, 2024 р., 15:47
Основною діяльністю підприємства КПТМ «Яготинтепломережа»  є забезпечення тепловою енергією населення, бюджетних установ і організацій та інших споживачів.
08 Квітня, 2024 р., 15:20
Окрім основних робіт працівники підприємства виконували та продовжують виконувати роботи та заходи для забезпечення обороноздатності нашого міста та держави
08 Квітня, 2024 р., 15:11
Комунальне підприємство Яготинської міської ради «Яготинська житлово-експлуатаційна контора» інформує, що за період з 01.03.2024 року по 31.03.2024 року до підприємства надійшло  55 заявок від співвласників багатоквартирних житлових будинків. З них:
08 Квітня, 2024 р., 15:04
Піднято, очищено та  подано 60,2  тис. м3 питної води в водопровідну мережу міста;
04 Квітня, 2024 р., 17:20
04 квітня 2024 року, відбулося засідання позачергової 64 сесії Яготинської міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Наталії Дзюби. У сесії взяли участь: керівний склад Яготинської міської ради, представники правоохоронних органів та СБУ, структурних підрозділів міської ради, засобів масової інформації та громадськості.
04 Квітня, 2024 р., 16:27
Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», враховуючи рішення виконавчого комітету Яготинської міської ради від 04 березня 2024 року № 58 «Про проведення двомісячника благоустрою та озеленення території Яготинської міської територіальної громади», з метою покращення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів громади, сектор торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради повідомляє про те, що 05 квітня 2024 року о 1400 годині в парковій зоні поблизу приміщення Яготинського міського будинку культури відбудеться весняна толока з благоустрою та акція «За чисте довкілля».