14 Травня, 2024 р., 08:41
Служба у справах дітей та сім’ї Яготинської міської ради інформує про можливість забезпечення протягом 2024 року оздоровчими та відпочинковими послугами дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода гвардія» і в дитячих закладах, що містяться в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей та розташовані на території Вінницької, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей та м. Києва (далі – дитячі заклади оздоровлення та відпочинку),
13 Травня, 2024 р., 08:49
Контроль за дотриманням Правил благоустрою під час функціонування об’єктів тимчасової пересувної мережі у сфері відпочинку та розваг у м. Яготині
10 Травня, 2024 р., 12:48
У першій половині травні 2024 року на Київщині розпочинається проведення весняної кампанії з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
10 Травня, 2024 р., 12:38
10 травня 2024 року завершується дія експериментального проєкту щодо одночасного оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
09 Травня, 2024 р., 16:22
9 травня 2024 року відбулося пленарне засідання позачергової 66 сесії Яготинської міської ради восьмого скликання, яке проводила міський голова Наталія Дзюба, за участю першого заступника міського голови Сергія Помазуна, заступників міського голови Олени Федини та Сергія Овчаренка, працівників міської ради, а також представників засобів масової інформації та громадськості.
08 Травня, 2024 р., 17:46
08 травня, в ході підготовки до позачергової 66 сесії Яготинської міської ради,  відбулися засідання постійних комісій міської ради за участю секретаря міської ради Володимира Гончара, першого заступника міського голови Помазуна Сергія, заступників голови Олени Федини і Сергія Овчаренка та представників структурних підрозділів Яготинської міської ради.
08 Травня, 2024 р., 16:17
9-11 травня у більшості районів області утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
08 Травня, 2024 р., 09:42
Житлова субсидія — це адресна допомога, яка надається на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.
08 Травня, 2024 р., 09:40
8 Травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни