Новини громади

15 Березня, 2024 р., 09:37
Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
15 Березня, 2024 р., 08:48
З приходом весни та тепла хочеться бачити нашу громаду квітучою, чистою та охайною. Але це потребує нашого з вами об’єднання зусиль. Тому традиційно весняної пори проводиться двомісячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану на території населених пунктів Яготинської громади.
11 Березня, 2024 р., 14:23
08 березня 2024 року учні Яготинського ліцею № 2 Ковальов Андрій (4 клас) та Корбут Ростислав (8 клас) представили Київщину на фінальному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. А підготували учнів до перемог у регіональному, обласному етапах та участі у фіналі - вчителі-професіонали Ярослава Майсак та Оксана Бранець.
11 Березня, 2024 р., 14:20
07 березня 2024 року на базі музею «Флігель Т.Г.Шевченка» було проведено поетичні читання творів Т.Г.Шевченка та виставка дитячих творчих робіт «Барви Шевченківського слова» вихованців закладів дошкільної освіти, присвячені 210-річниці з дня народження Великого Кобзаря.
11 Березня, 2024 р., 08:30
З метою належного виконання рішень виконавчого комітету Яготинської міської ради від 04.03.2024 №№ 71, 72 , 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 «Про надання погодження фізичним особам-підприємцям ***** на розміщення об’єктів виїзної торгівлі для провадження підприємницької діяльності з роздрібної торгівлі живими квітами в м. Яготині» та здійснення контролю щодо забезпечення належного стану благоустрою прилеглих територій до тимчасових торгових місць об’єктів виїзної торгівлі живими квітами на території  м. Яготина на передодні весняного жіночого свята, в період  з 07.03.2024 по 08.03.2024 працівники сектору торгівлі, підтримки підприємництва та реклами апарату Яготинської міської ради  провели об’їзди та відповідну роботу з фізичними особами-підприємцями щодо дотримання вимог Правил благоустрою та утримання територій населених пунктів Яготинської міської територіальної громади та Правил роботи дрібнороздрібної торговельної мережі.
07 Березня, 2024 р., 16:15
Справжня весняна погода за вікном якнайкраще нагадує про перше весняне жіноче свято, головним атрибутом якого, звичайно ж, є квіти.
06 Березня, 2024 р., 09:53
Керуючись ст. 541  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Порядком проведення громадського обговорення кандидатури старости у Яготинській міській територіальній громаді, затвердженим рішенням Яготинської міської ради від 29 лютого 2024 року № 5034-62-VIII (далі – Порядок), розпорядженням Яготинської міської ради від 29 лютого 2024 року № 41 «Про робочу групу з організаційного забезпечення проведення громадського обговорення кандидатури старости» (далі – Робоча група), з метою сприяння територіальній громаді у здійсненні права на участь у місцевому самоврядуванні та залучення громадськості до обговорення кандидатур старости в старостинських округах, Яготинська міська рада проводить збір резюме та визначених Порядком документів кандидатури старости  Черняхівського старостинського округу Яготинської міської ради (с. Черняхівка, с-ще Гречанівка).
06 Березня, 2024 р., 09:29
Для полегшення діагностики є важливим використання сучасних медичних технологій та обладнання.
05 Березня, 2024 р., 10:54
04 березня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на порядок денний якого винесено понад 60 питань.