24 Червня, 2024 р., 18:00
24 червня 2024 року, напередодні позачергової шістдесят восьмої сесії Яготинської міської ради, відбулися засідання постійних комісій.
21 Червня, 2024 р., 15:26
Враховуючи звернення фізичної особи-підприємця Кацап А.Ю. та з метою впорядкування тимчасових торгових місць для здійснення виїзної торгівлі, поліпшення торговельного обслуговування населення та створення максимальних зручностей для покупців на території м. Яготина, виконавчим комітетом Яготинської міської ради прийняті відповідні рішення від 22.05.2024 №№ 182, 183, якими погоджено фізичній особі-підприємцю  Кацап А.Ю. тимчасові торгові місця для розміщення об’єктів виїзної торгівлі – причепу легкового (торговельний павільйон) для реалізації м’якого морозива з фризеру на вул. Незалежності (поблизу тимчасової споруди ФОП Купрія О.А.) та на вул. Вокзальній (поблизу торговельного майданчика для здійснення торгівлі продовольчими товарами) в м. Яготині, на період з 22.05.2024 до 30.09.2024.
14 Червня, 2024 р., 07:37
13 червня 2024 року під головуванням Наталії Дзюби відбулося пленарне засідання позачергової 67 сесії Яготинської міської ради восьмого скликання. У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Сергій Помазун, заступник міського голови Сергій Овчаренко, працівники міської ради, керівники комунальних підприємств, а також представники ЗМІ та громадськості.
12 Червня, 2024 р., 17:49
11 червня 2024 року відбулися засідання двох постійних комісій Яготинської міської ради.
11 Червня, 2024 р., 12:16
ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), реалізує проєкт «Мости солідарності та відновлення: комунікаційна кампанія для звільнених та прифронтових міст» (далі – Проєкт), що фінансується Міністерством закордонних справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії. В рамках Проєкту було відзнято 18 графічних і відео-матеріалів на соціальну значущі теми, наприклад роз’яснення прав громадян та порядку дій у випадку пошкодження майна, мінімальних правил безпеки для збереження життя і здоров’я на деокупованих територіях тощо.
10 Червня, 2024 р., 08:57
☝️З квітня минулого року діє  програма «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», яка реалізується службою зайнятості в рамках урядового проєкту «єРобота». Ця програма спрямована на розбудову ветеранського бізнесу в Україні та створення нових робочих місць.
07 Червня, 2024 р., 15:37
06 червня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на якому розглянули питання надання матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України.
07 Червня, 2024 р., 15:21
06 червня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на порядок денний якого винесено 15 питань.
07 Червня, 2024 р., 10:04
Яготинська міська громада постійно допомагає військовим частинам, закуповуючи обладнання, що сприяє підвищенню їхньої бойової готовності.