17 Липня, 2024 р., 09:23
Сказ — це гостре особливо небезпечне  вірусне захворювання  усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
16 Липня, 2024 р., 09:31
Африканська чума свиней — небезпечна інфекційна хвороба свиней, яка характеризується лихоманкою, запальними і дистрофічними ураженнями внутрішніх органів, чисельними крововиливами та високою смертністю.
16 Липня, 2024 р., 08:56
Розпочинаємо знайомити вас з кращими роботами учасників першого туристичного конкурсу громади «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади».
10 Липня, 2024 р., 15:59
З метою вивчення і погодження проєктів рішень, відповідно до порядку денного пленарного засідання позачергової 69 сесії Яготинської міської ради, відбулися засідання постійних комісій міської ради за участю секретаря міської ради Володимира Гончара, заступника міського голови Олени Федини, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Володимира Галицького, керівників комунальних підприємств та структурних підрозділів Яготинської міської ради.
09 Липня, 2024 р., 17:02
09 липня  відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби, на якому розглянули питання надання матеріальної допомоги Захисникам та Захисницям України.
09 Липня, 2024 р., 16:56
09 липня відбулося засідання виконавчого комітету Яготинської міської ради під головуванням міського голови Наталії Дзюби,  у ході якого детально обговорювались шляхи вирішення нагальних питань життєдіяльності громади.
08 Липня, 2024 р., 16:39
Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень. Суспільство без бар’єрів – це здатність приймати один одного такими, які ми є. Це про внутрішню готовність створити середовище, у якому буде комфортно всім.
04 Липня, 2024 р., 15:23
Служба безпеки України застерігає: не слід надавати інформацію про полонених, незаконно позбавлених волі осіб і власні персональні дані не уповноваженим організаціям та особам, а також анонімним джерелам.
04 Липня, 2024 р., 10:33
Все починається в житті з любові. Перший конкурс на туристичну тематику  «Яготинщина неймовірна. Туристичні цінності нашої громади»  зібрав тих, хто любить рідний край, цікавиться історією, культурою, традиціями, природою Яготинщини. Конкурс завершився і журі підбило підсумки.