Безбар'єрність

15 Лютого, 2024 р., 14:30
Не журіть себе, якщо ввечері ви й не помітили, як проміняли фільм чи книгу на вірусні ролики у мережі. Часом такий контент відволікає, заспокоює, інколи навіть мотивує.
06 Лютого, 2024 р., 13:56
✅46 закладів первинної меддомоги Київщини законтрактовані по 51 пакету супроводу та лікування дорослих і дітей з психічними розладами на первинному рівні.
22 Січня, 2024 р., 10:09
🤝Київська ОДА та Ізраїльська Коаліція по роботі із Травмою підписали меморандум про взаєморозуміння щодо заходів зміцнення стійкості громади області.
14 Вересня, 2023 р., 14:47
На замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, який пройшов 6 вересня у Києві за ініціативою першої леді Олени Зеленської, британська компанія Alligator Digital провела дослідження щодо ментального здоров’я та ставлення до нього в різних країнах світу.
11 Вересня, 2023 р., 12:18
Для представників молодіжних центрів Київської області днями в Обухівському районі відбувся семінар-тренінг «Ментальне здоров’я молоді». Організаторами заходу виступили Київський обласний молодіжний центр спільно з Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.
10 Вересня, 2023 р., 13:00
Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності – це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребують нашої підтримки.
06 Вересня, 2023 р., 08:18
У Київській обласній бібліотеці для дітей 05 вересня відбувся тренінг на тему: «Виявлення кризових станів у населення та перша психологічна допомога». Навчання провели для людей, які працюють у сфері обслуговування населення та надання послуг у закладах культури пристоличного регіону. Організатором заходу є Департамент культури та туризму Київської обласної державної адміністрації.
05 Вересня, 2023 р., 08:15
У рамках реалізації проєкту «Ментальне здоров’я – нейромережа Київщини» заступниця голови Київської ОДА Леся Карнаух та регіональна координаторка з питань впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Юлія Казакова ознайомилися з програмою «Добре сусідство». Її презентував директор освітніх програм Ізраїльської Коаліції по роботі з Травмою Олександр Гершанов.
03 Вересня, 2023 р., 12:22
Є різні вправи і способи, які допомагають нам відволікатися від тривожних думок, але немає єдиного правильного способу для всіх. Хтось починає прибирати, хтось танцює, а хтось іде дихати повітрям. Ми відпускаємо важкі думки в русі.
02 Вересня, 2023 р., 08:30
Та як би не качало з боку в бік, важливо усвідомити, що різкі перепади настрою — це нормально (і точно краще, ніж завмерти в одній емоції). Вони з’являються через тривалий стрес, виснажливе відчуття небезпеки. Звісно, все це помножується на два, коли ще починаємо хвилюватися за близьких, роботу чи домашні клопоти, яким ні кінця ні краю.