Безбар'єрність

4683-54-VІІІ

Про план заходів Яготинської міської територіальної громади на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року».

Рішення
додаток

22 Квітня, 2024 р., 15:43
Ділимося з тобою легенькою, але дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще - навчитися помічати усі відчуття та приймати їх. Зберігай собі, щоб не загубити!
15 Лютого, 2024 р., 14:30
Не журіть себе, якщо ввечері ви й не помітили, як проміняли фільм чи книгу на вірусні ролики у мережі. Часом такий контент відволікає, заспокоює, інколи навіть мотивує.
06 Лютого, 2024 р., 13:56
✅46 закладів первинної меддомоги Київщини законтрактовані по 51 пакету супроводу та лікування дорослих і дітей з психічними розладами на первинному рівні.
22 Січня, 2024 р., 10:09
🤝Київська ОДА та Ізраїльська Коаліція по роботі із Травмою підписали меморандум про взаєморозуміння щодо заходів зміцнення стійкості громади області.
03 Листопада, 2023 р., 14:25
Центр соціальних служб Яготинської міської ради в особі директора Тетяни Яринич мали змогу долучитися до воркшопу та взяти участь в обговоренні питань щодо потреб сімей, які виховують дітей із спінальною м’язовою аміотрофією, дитячим церебральним паралічем та розладами аутичного спектру. Досліджували питання раннього втручання, інклюзивної освіти та інших державних послуг в Україні через досвід сімей, які виховують дітей з особливими потребами.
10 Жовтня, 2023 р., 11:47
10 жовтня 2023 року у світі відзначають Всесвітній день психічного здоров’я. Для українців дбати про своє психічне здоров’я щодня - це нагальна потреба, адже незважаючи на постійний стрес в умовах війни, ми маємо справлятися з тривогою, підтримувати близьких та продовжувати працювати.
04 Жовтня, 2023 р., 16:24
Протягом вересня у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", яка здійснюється за ініціативи першої леді Олени Зеленської, експертами Міжнародного Медичного Корпусу проводились тренінги "Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях" для безробітних та роботодавців.
14 Вересня, 2023 р., 14:47
На замовлення третього Саміту перших леді та джентльменів, який пройшов 6 вересня у Києві за ініціативою першої леді Олени Зеленської, британська компанія Alligator Digital провела дослідження щодо ментального здоров’я та ставлення до нього в різних країнах світу.
11 Вересня, 2023 р., 12:18
Для представників молодіжних центрів Київської області днями в Обухівському районі відбувся семінар-тренінг «Ментальне здоров’я молоді». Організаторами заходу виступили Київський обласний молодіжний центр спільно з Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації.
10 Вересня, 2023 р., 13:00
Сором, відчуття провини, самотності, неспроможності – це можливі наслідки тривалого стресу. Початок навчального року може посилювати ці стани, і зараз діти особливо потребують нашої підтримки.