Безбар'єрність

06 Липня, 2023 р., 08:22
5 липня у Київській обласній військовій адміністрації провели стратегічну сесію за участю представників структурних підрозділів КОВА, медичних закладів області та громадських організацій.
03 Липня, 2023 р., 08:22
У складні для психіки періоди сон переходить у так звану стадію очікування – ми наче спимо, але готові будь-якої миті бігти до укриття. Але сон – основа ментального здоров’я. Без нього нам ніяк, тож навіть зараз потрібно робити все можливе, щоб засинати раніше і спати потрібну кількість годин.
30 Червня, 2023 р., 08:24
Управління молоді та спорту Київської ОВА запускає пілотний проєкт із працевлаштування ветеранів війни – учасників бойових дій у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?», ініційованої першою леді країни Оленою Зеленською, яка будує систему психосоціальної підтримки для українців.
28 Червня, 2023 р., 16:04
Іноді важкі думки ніби чіпляють нас на гачок. Ми дратуємося чи замикаємося в собі, чи просто не можемо встати з ліжка й почати день. Це вибиває з колії на деякий час.
27 Червня, 2023 р., 08:25
11-18 серпня в онлайн-форматі відбудуться тренінги-семінари із соціальної згуртованості й безбар’єрного середовища в молодіжній сфері. Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Київської ОВА.
26 Червня, 2023 р., 08:05
Постійна напруга руйнує зв’язок із реальністю, і ми не помічаємо, як вмикається режим «на автоматі»: перестаємо смакувати їжу, ловити вайб улюблених пісень чи насолоджуватися погодою, поки йдемо робити свою роботу – так само на автоматі.
24 Червня, 2023 р., 08:30
 Постійна напруга руйнує зв’язок із реальністю, і ми не помічаємо, як вмикається режим «на автоматі»: перестаємо смакувати їжу, ловити вайб улюблених пісень чи насолоджуватися погодою поки йдемо робити свою роботу (так само на автоматі).
23 Червня, 2023 р., 08:15
Бути справжнім героєм для самого себе — це звернутися по допомогу. Зберігайте і поширюйте важливі номери, за якими можна знайти підтримку.
22 Червня, 2023 р., 15:09
Інклюзивне планування – це продумування заходів для забезпечення участі всіх людей у житті суспільства. Інклюзивне та відкрите суспільство завжди виграє, адже люди в ньому відчувають свою значущість і отримують можливості для розкриття свого потенціалу.
20 Червня, 2023 р., 12:00
Не всі вразливості є очевидними.